Cristiano Ronaldo najlepszym piłkarzem roku 2016
access_time 2016-12-21 13:07:00
Nazwisko tego Portugalczyka jest znane każdemu, niezależnie czy interesuje się sportem, którym jest piłka nożna, czy też nie. Magazyn „France Football” w swoim plebiscycie na Piłkarza Roku 2016 przyznał mu zwycięskie miejsce. Dla porównania, w tym samych plebiscycie, nasz rodak Robert Lewandowski zajął miejsce 16.

Co więcej, to nie pierwsza taka nagroda dla piłkarza. Już po raz czwarty udało mu się otrzymać Złotą Piłkę. Wcześniejsze jego wygrane przypadły na lata 2008, 2013 i 2014. Rok temu natomiast, tytułem został uhonorowany Lionel Messi.

Dla Kapitana portugalskiej drużyny był to bardzo udany rok. Jego reprezentacja zdobyła mistrzostwo Europy, do czego w dużej mierze przyczynił się oczywiście on sam. W barwach Realu Madryt udało mu się także wygrać wcześniej Ligę Mistrzów.

A Ty jak oceniasz passę Ronaldo? Może masz pomysły, jakie wyniki mogą przynieść kolejne, rozegrane z jego udziałem mecze? Nie chowaj tej wiedzy dla siebie, podziel się nią z nami i niech pomoże Ci w tym Expekt Kod Promocyjny 2016, taki mały prezent od nas, a ile w nim korzyści dla Ciebie! Sam Zbigniew Boniek poleca naszą ofertę powitalną, więc nie zwlekaj i spraw sobie należyty prezent na nadchodzące Święta.

Jeśli nie jesteś fanem Ronaldo, możesz wytypować także zwycięstwa np. Messiego, który ma na swoim koncie aż pięć Złotych Piłek! Oczywiście, jeśli marzysz o udanym zakładzie dotyczącym kogoś innego, niekoniecznie zawodnika piłki nożnej, również możesz skorzystać z naszych zakładów. Możesz zrobić co tylko zechcesz, doskonale się przy tym bawiąc i zarabiając pieniądze!

Ważna informacja w przypadku tegorocznego plebiscytu jest taka, że po raz pierwszy od 2010 roku odbył się on bez partnerstwa FIFA. „France Football” i Międzynarodowa Federacja Piłkarska przyznawali tą nagrodę wspólnie przez ostatnie sześć lat. Jednakże we wrześniu została podana informacja, że oba te podmioty będą teraz przyznawać wyróżnienia niezależnie od siebie. W tegorocznym plebiscycie FIFA w finałowej trójce znalazły się takie nazwiska jak Cristiano Ronaldo, Lionel Messi i Antoine Griezmann. Uroczystą galę będziemy mogli zobaczyć w styczniu 2017 roku. Co ciekawe, Robert Lewandowski wydawał się być rozbawiony tegorocznymi wynikami plebiscytu „France Footbal”, co zademonstrował za pomocą tweetów. Zresztą nie tylko on, ale fani również, ponieważ spadek z zeszłorocznego czwartego miejsca robi niemałą różnicę.

Jeśli chcesz zasięgnąć więcej informacji o plebiscytach związanych z nominacjami ulubionych sportowców, to z pomocą przyjdzie Ci seo. Wystarczy, że wpiszesz odpowiednią frazę w wyszukiwarce, a wszystkie informacje znajdziesz bez problemu. Dzięki temu możesz rozszerzać swoją wiedzę o sporcie i nie tylko, w interesującym Cię zakresie.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A