Polscy piłkarze budzą znów podziw
access_time 2016-11-15 09:18:00
Jeśli chodzi o polskich piłkarzy, możemy pochwalić się niejednym sukcesem w starciu z przeciwnikami innych krajów. Tym razem zostaliśmy pochwaleni przez naszych sąsiadów – Słoweńców.

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Słowenii Srecko Katanec nie szczędził pozytywnych opinii wobec polskiego zespołu, przed meczem towarzyskim we Wrocławiu. Katanec uważa, że polska drużyna jest bardzo zgrana, ostatni ich mecz oceniał jako perfekcyjną rozgrywkę.

Tego samego zdania jest bramkarz Vid Belec, który zdaje sobie sprawę, że mecz z polskimi zawodnikami nie będzie należał do najłatwiejszych. Uważa, że drużyna należy do europejskiej czołówki, ale ocenia siły własnej drużyny także dobrze, zawodnicy są przygotowani na tą rozgrywkę. Nawet brak Roberta Lewandowskiego w składzie według Słoweńców nie odbiera siły i klasy naszym rodakom. Są zdania, że mamy jeszcze wielu innych, dobrych piłkarzy, którzy są w stanie go zastąpić. Zdaniem Słoweńców, mecze towarzyskie pokazują odwrotne tendencje – topowi zawodnicy nie zawsze dają z siebie sto procent, natomiast ci, którzy mogą się wykazać, wykorzystują swoje szanse. U nich również nie będzie wszystkich zawodników, ale jest to dobra okazja, aby wraz z trenerem wypróbować innych kombinacji w doborze piłkarzy i innych ustawień. Temu właśnie służą mecze towarzyskie.

Również i Ty masz okazję zastanowić się, jak oceniasz siły Biało – Czerwonych w starciu z różnymi przeciwnikami. Z pewnością jesteś wiernym fanem i wierzysz w wiele wygranych meczy naszych rodaków. Masz okazję spróbować swoich sił już teraz, dzięki atrakcyjnym okazjom i opłacalnym warunkom, które oferują zakłady online. Wszystko jest w twoim zasięgu, nie musisz nawet wychodzić z domu.

Adam Nawałka również cieszy się z meczu ze Słowenią, ponieważ styl tej drużyny przypomina mu styl drużyny Czarnogórskiej. Jest to ważne, dlatego, że nasza drużyna będzie mierzyć się z Czarnogórą w eliminacjach mistrzostw świata. Z kolei Katanec w odpowiedzi wyraził wątpliwości, jakby style obu tych drużyn miały być do siebie podobne.

Jeśli chcesz poznać wyniki tego meczu towarzyskiego, zawsze możesz skorzystać z pomocy seo katowice. Wystarczy, że wprowadzisz odpowiednią frazę w swojej wyszukiwarce. Możesz dzięki temu uzyskać więcej informacji o stylu, wygranych meczach i pozycji w rankingach zarówno drużyny polskiej i słowackiej. Jeśli nie interesujesz się piłką nożną, choć jest uważana ona za narodowy sport, nie jest to przeszkodą – również informacje o Twoich innych ulubionych dyscyplinach są dostępne w Internecie.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A