Nowe władze Ruchu Kukiz`15 w regionie
access_time 2016-10-05 08:00:00
Prezesem Zarządu Stowarzyszenia na rzecz nowej Konstytucji Kukiz’15 w regionie wybrano Jakuba Migałę, który mówi o sobie, że jest od dawna silnie związany ze środowiskami antysystemowymi aktywnie działającymi w regionie.

W wyborach parlamentarnych w roku 2015 startował z list kreowanych przez Pawła Kukiza. Jakub Migała mieszka i pracuje w Tarnowie. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie na kierunku inżynieria materiałowa. Ponadto jest wieloletnim członkiem tarnowskiej społeczności motocyklistów. Aktywnie uczestniczy jako asysta motocyklowa czy radio operator w licznych wyścigach kolarskich jak na przykład w słynnym „Tour de Pologne”.

Podczas posiedzenia zarządu stowarzyszenia jednomyślnie podjęto uchwałę o powołaniu pełnomocników, którzy "otrzymali uprawnienia do tworzenia okręgowych struktur stowarzyszeniowych celem efektywniejszej realizacji określonych celów statutowych pod kątem zbliżających się wyborów samorządowych." Takie kompetencje na poszczególne powiaty nadano następującym osobom:

1. Pan Poseł Norbert Kaczmarczyk – powiat proszowicki,

2. Pan Stanisław Kleszcz – powiat bocheński, powiat wielicki,

3. Pan Krzysztof Stec – powiat brzeski,

4. Pan Grzegorz Sumara – powiat tarnowski,

5. Pan Przemysław Babiarz – powiat dąbrowski,

6. Pan Jakub Migała – miasto na prawach powiatu Tarnów.

Komentarze...