Jutro Unia podejmie Orlęta z Radzynia
access_time 2016-09-30 08:00:00
W sobotę 1 października, na Stadionie Miejskim "Jaskółcze Gniazdo" w Tarnowie, o godzinie 16:00 tarnowska Unia zmierzy się z drużyną Orląt Radzyń Podlaski. Będzie to mecz o tzw. "sześć punktów" z bezpośrednim rywalem w tabeli.

Po 9 kolejkach drużyna z Radzynia Podlaskiego zgromadziła 10 punktów (2 zwycięstwa, 4 remisy i 3 porażki. Bilans bramek: 12-16), a więc o jeden mniej od tarnowskich "Jaskółek". W poprzedniej kolejce podopieczni trenera Damiana Panka pauzowali. Wcześniej zremisowali w Krośnie z drużyną Karpat 2-2, po dwóch trafieniach Piotra Zmorzyńskiego w 13 i 56 minucie. Drużyna naszych gości w poprzednim sezonie w 34 pojedynkach w trzeciej lidze, grupie podkarpacko-lubelskiej, zgromadziła w sumie 62 punktów (18 zwycięstw, 8 remisów i 8 porażek). 

Piłkarze tarnowskiej Unii ulegli w poprzedniej kolejce na wyjeździe drużynie JKS Jarosław 0-1, mimo kilku dogodnych okazji do zdobycia bramki. W pojedynku z Orlętami, w drużynie prowadzonej przez trenera Daniela Bartkowskiego, na pewno nie zobaczymy Kamila Pawlaka.

Do treningów powrócili już kontuzjowani wcześniej Łukasz Popiela oraz Artur Hebda. Dla "Jaskółek" był to trzeci, kolejny mecz bez zwycięstwa, jednak warto podkreślić, że na własnym stadionie tarnowianie nie przegrali meczu od 153 dni (z Cracovią II 0-2, 30 kwietnia 2016). 

Mecz zostanie rozegrany jako impreza masowa - obowiązuje elektroniczny system identyfikacji kibiców.

Bilety w cenie 12 zł normalny, 6 zł ulgowy będzie można nabywać w dniu meczu od godziny 14:00 w kasach stadionu od strony dworca PKP.
 

Komentarze...