20 projektów w tegorocznym Budżecie Obywatelskim
access_time 2016-09-06 08:45:00
20 projektów znalazło się ostatecznie na liście do głosowania w piątej edycji budżetu obywatelskiego. O tym, która z inwestycji zostanie zrealizowana, zdecydują mieszkańcy Tarnowa. Głosowania nad projektem do realizacji potrwa od 19 do 28 września - informują urzędnicy tarnowskiego magistratu.

 Głosować będzie można wyłącznie elektronicznie, a uprawnieni do tego będą mieszkańcy wpisani do rejestru wyborców, a także mieszkańcy niepełnoletni w wieku od 16 lat, posiadający Tarnowską Kartę Miejską w wersji premium. Osoby, które nie posiadają dostępu do Internetu, będą mogły zagłosować w jednym z kilkudziesięciu specjalnie przygotowanych na tę okazję punktów. Lista punktów do głosowania poniżej.

Projekty wybrane przez tarnowian do realizacji zostaną opublikowane 30 września.

Przypomnijmy, że w piątej edycji budżetu obywatelskiego mieszkańcy zgłosili 38 pomysłów. Trzy projekty nie spełniły wymagań formalnych, jeden został wycofany przez autora, a 14 odrzucono zgodnie z zapisami regulaminu. Poniżej lista projektów dopuszczonych do głosowania i projektów odrzuconych wraz z uzasadnieniem.

Komentarze...