Do wygrania wejściówki do Parku Rozrywki Zawada!
access_time 2016-04-27 10:14:00
Od 1 maja rusza kolejny sezon w Parku Rozrywki Zawada. Z tej okazji od 1 do 3 maja wszystkie bilety do parku kupisz o 20% taniej. A dodatkowo wszyscy chętni rodzice mogą za darmo zakręcić się na żyroskopie. Dla wszystkich, którzy chcą spędzić majówkę na aktywnym wypoczynku przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać bilety wstępu.

Zapraszamy zatem do Parku rozrywki Zawada gdzie na dzieci czekają liczne atrakcje takie jak park linowy, trampoliny, euro bungee, sala zabaw z labiryntami i basenem z kulkami oraz mini golf. A dla dorosłych- mini golf, boisko do gry w boule i żyroskop, który zakręci każdego na maksa!

W Parku Rozrywki Zawada zorganizujesz też niezapomniane urodziny dla dziecka- pełne szalonej zabawy, uśmiechu i radości. A to wszystko 5 kilometrów od Tarnowa. Opiekunowie wchodzą gratis.

Do wygrania: 3 podwójne wejściówki do strefy dla dzieci i 3 podwójne do strefy dla dorosłych

Zasady:

  1. Należy napisać w jakich godzinach w maju otwarty jest Park Rozrywki Zawada. Podpowiedź znajdziecie na stronie internetowej: www.parkrozrywkizawada.pl

  2. Wysłać poprawną odpowiedź ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu, na: konkurs@tarnow.net.pl w temacie wpisując: "PRZ"

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 28 kwietnia (włącznie). Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Komentarze...