Prezes CZT w prestiżowym konkursie
access_time 2016-04-28 08:00:00
Rozwój organizacyjny i terytorialny Centrum Zdrowia Tuchów dostrzeżony przez mieszkańców Małopolski. Prezes spółki Tomasz Olszówka, jako jedyny z subregionu tarnowskiego, został nominowany do udziału w plebiscycie Lider Małopolski - Manager Dużej Firmy Roku 2015. Organizuje go Dziennik Polski.

- Nominację traktuję jako docenienie wysiłków zarządu i całego zespołu naszej spółki, która systematycznie się rozwija – mówi prezes Olszówka. Przypomnijmy, że wciąż powstają nowe oddziały spółki. Po uruchomieniu Centrum Zdrowia Wierzchosławice w roku 2015 r powstało także Centrum Zdrowia Dąbrowa Tarnowska. Przejęło ono świadczenia w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym, a następnie na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym i Neonatologicznym Szpitala Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Zyski spółki są inwestowane w rozwój, dlatego przejęte oddziały zostały doposażone poprzez zakupy nowego sprzętu. Przeprowadzone w Dąbrowie kompleksowe remonty poprawiły komfort pobytu pacjentów i pracy personelu.

Lista kandydatów plebiscytu powstała po tym, jak czytelnicy gazety zgłaszali swoich faworytów - szefów firm, zmieniających region na lepsze. Zaproponowane osoby, po zweryfikowaniu przez Kapitułę Plebiscytu, stały się nominatami. Obecnie trwa głosowanie. Głosy można oddawać bezpłatnie do najbliższego piątku - 29 kwietnia do godz. 14.00 za pośrednictwem strony internetowej Dziennika Polskiego i poprzez facebookowy profil gazety.

Ze strony głosowanie odbywa się poprzez kliknięcie na przycisk „GŁOSUJ ZA” przy wyborze kandydata z listy. Wcześniej trzeba się zarejestrować i zalogować. Za pośrednictwem Facebooka głosujący musi powiązać swoje konto z kontem w serwisie dziennikpolski24.pl. Płatne głosowanie - kosztujące 2 zł 46 gr - przy pomocy SMS-ów jest możliwe do 10 maja do godziny 14.00. By zagłosować w ten sposób na numer 72355 należy wysłać treść: MDF.4 . W tym przypadku poza zaliczeniem głosu, uczestnik w odpowiedzi otrzymuje kod dostępu do e-wydania gazety.

O zwycięstwie kandydata zadecydują głosy oddane przez czytelników oraz Kapitułę Plebiscytu w stosunku pół na pół. Zwycięzcy zostaną uhonorowani 6 czerwca, podczas Gali Liderów Małopolski, towarzyszącej V Forum Przedsiębiorców „Dziennika Polskiego”. W uroczystości weźmie udział wicepremier Mateusz Morawiecki.

Komentarze...