Kolejne zmiany organizacji ruchu na ul. Krakowskiej
access_time 2016-04-25 09:36:00
Jak informuje wykonawca przebudowy wiaduktu kolejowego w ciągu ulicy Krakowskiej OHL ŻS Spółka Akcyjna Oddział w Polsce planowane są kolejne zmiany w organizacji ruchu przy tym obiekcie.

Po godz. 10.00 (po szczycie porannym) dnia 25 kwietnia 2016 r. planowane jest skierowanie ruchu na jezdnię północną (po stronie ul. Kochanowskiego). Tak samo poprowadzony zostanie ruch pieszych (równolegle do przejazdu po stronie północnej), na odcinku od przejść dla pieszych zlokalizowanych przy ulicy Dworcowej i przy ulicy Przemysłowej. Szczegóły TUTAJ.

Po godz. 10.00 (po szczycie porannym) dnia 28 kwietnia 2016 r. nastąpi powrót do obecnej organizacji ruchu (przejazd jezdnią południową - po stronie dworca). Tą samą trasą jak obecnie możliwy będzie ruch pieszych (równolegle do przejazdu po stronie południowej), na odcinku od przejść dla pieszych zlokalizowanych przy ulicy Dworcowej i przy ulicy Przemysłowej. Szczegóły TUTAJ.

Pieszych i kierowców prosimy o ostrożność i dostosowanie się do obowiązującego oznakowania a także planowanie tras przejścia i przejazdu z uwzględnieniem ww. ograniczeń. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Komentarze...