Wygraj bilety na koncert Ani Wyszkoni (KONKURS)
access_time 2016-02-02 12:01:00
7 lutego w Centrum Sztuki Mościce odbędzie się świąteczny koncert „Kolędy Wielkie” Anny Wyszkoni. Podczas koncertu usłyszymy kolędy takie jak „Dzisiaj w Betlejem”, „Jezus malusieńki" oraz singiel „Od nieba do nieba” promujący wydawnictwo. Z pewnością nie zabraknie też znanych przebojów wokalistki.

Data: Niedziela, 7 lutego o godz. 19:00

Miejsce: Centrum Sztuki Mościce (duża scena)

Cena biletu: 40 zł normalny, 35 zł ulgowy

Trudno jest napisać niebanalny świąteczny tekst nie wywołując do tablicy Świętego Mikołaja, karpia, choinki... Myślę, że to się udało w piosence "Od NIeba Do Nieba". Traktuję ją jak pewnego rodzaju świąteczny hymn o pokoju, miłości, o bliskich. O wszystkim, co powinno być dla nas ważne, nie tylko w święta. bardzo chciałabym, żeby stała się takim hymnem dla wielu z was - mówi Ania Wyszkoni zapraszając do wspólnego kolędowania w nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma na swoim koncie imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz blisko pół miliona sprzedanych płyt. Obie solowe płyty ani, „Pan i pani" i „Życie jest w porządku", uzyskały status podwójnie platynowych! W 2016 roku Anna Wyszkoni będzie obchodziła jubileusz 20-lecia działalności artystycznej.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz tutaj.

Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert „Kolędy Wielkie” Anny Wyszkoni, który odbędzie się w niedzielę, 7 lutego o godz. 19:00 w Centrum Sztuki Mościce. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do środy, 3 lutego swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: „Kolędy Wielkie” Anny Wyszkoni.

 

Komentarze...