Zobacz, porozmawiaj, zaproponuj. Spacer badawczy na Górze św. Marcina
Narodowy Instytut Dziedzictwa, Gmina Miasta Tarnowa oraz Tarnowski Komitet Rewitalizacji zapraszają mieszkańców do wspólnej rozmowy o przyszłości Góry św. Marcina. W najbliższy wtorek, 30 czerwca o godz. 17 odbędzie się otwarty spacer badawczy, który będzie okazją do wymiany opinii, spostrzeżeń i pomysłów dotyczących jednego z najważniejszych zabytków miasta.