"Schudnij do lata z Perfect Body" (KONKURS)
access_time 2014-02-13 13:14:23
Portal Tarnow.net.pl oraz Perfect Body - Studio Modelowania Sylwetki zapraszają do wzięcia udziału w konkursie "Schudnij do lata z Perfect Body".
Czy stosowanie nieskutecznych diet odchudzających już Cię powoli męczy. Czas w końcu powiedzieć STOP. Przyszedł czas na pomoc w walce z otyłością i nadwagą. Jeśli Twoje samotne nieskuteczne próby walki z nadwagą nie dają Ci zamierzonych efektów, weź udział w naszym konkursie. Do lata zgubisz zbędne kilogramy, nauczysz się jak utrzymać osiągnięte wyniki. Jeśli masz nadwagę lub otyłość to możesz zgłosić się do programu trzymiesięcznej opieki dietetycznej połączonej z aktywnością fizyczną. Zadbamy również o twarz, ciało i paznokcie. Wyślij zgłoszenie w którym prześlesz zdjęcie całej sylwetki z przodu, oraz odpowiedz na pytanie konkursowe "Dlaczego chcesz schudnąć?". Na odpowiedzi czekamy do 28/02/2014 na adres: perfect.body@wp.pl Z nadesłanych odpowiedzi wybierzemy 1 osobę, której odpowiedź była najciekawsza. Początek roku to świetny moment do tego, aby podjąć postanowienie utraty zbędnych kilogramów. Z pomocą specjalistów z Perfect Body - Studia Modelowania Sylwetki i Urody otrzymasz szansę na zmianę nawyków żywieniowych oraz na to, aby poczuć się dobrze we własnej skórze. W linkach pod artykułem regulamin oraz program realizacji nagrody. Zapraszamy Tarnowian do śledzenia przebiegu konkursu na portalu Tarnow.net.pl. Pierwszy wywiad już po ogłoszeniu wyników z laureatem. Poczynania w trakcie i po zakończeniu konkursu będą również dostępne w serwisie oraz na stronie www.perfect-body.net.pl. Uwaga! Konkurs tylko dla osób pełnoletnich. Regulamin konkursu kliknij TUTAJ Sprawdź czy masz nadwagę lub otyłość. Oblicz swoje BMI kliknij TUTAJ
Perfect Body - Studio Modelowania Sylwetki
Perfect Body - Studio Modelowania Sylwetki ul. Mickiewicza 7, Tarnów tel. 530-997-991 Zapraszamy w godzinach: poniedziałek - piątek od 10:00 do 21:00 sobota - 9:00 - 14:00 Zapisy na kurs: tel. 783-130-598 E-mail: perfect.body@wp.pl www.perfect-body.net.pl Badania wskazują na ciągle narastający problem nadwagi i otyłości na świecie, jak i w Polsce. Wiele osób walczy z nadmiarem kilogramów stosując diety cud, które w konsekwencji prowadza do obniżenia przemiany materii, niedoborów witaminowych i efektu jojo. Niewielu z nas wie o tym, że dieta odchudzająca powinna być dobierana indywidualnie dla każdego, uwzględniając płeć, stopień nadwagi, tryb życia, schorzenia i inne dolegliwości. Studio modelowania sylwetki i urody - Perfect Body powstało z myślą o osobach które chcą w skuteczny i długotrwały sposób zmienić swoją sylwetkę oraz nawyki żywieniowe. W swojej ofercie posiadamy ćwiczenia na urządzeniach modelujących sylwetkę ( Vacu, Rollmasaż, Platforma wibracyjna), usługi dietetyczne oraz suplementacje diety. Od nowego roku świadczymy pełny wachlarz usług kosmetycznych. To co nas wyróżnia na rynku to wprowadzenie nowości na rynek tarnowski takiej jak: dietocoaching. Dzięki swojej dwu letniej pracy pomogliśmy wielu klientom w utracie zbędnych kilogramów i centymetrów. Rekordowa utrata wagi 47 letniej kobiety, w Perfect Body wynosi 20 kg, w obwodach łączny spadek 100 cm tj.: 10 cm pod biustem, 26 cm w pasie, 18 cm w biodrach, po 16 cm w udach, po 7 cm w ramionach.
Komentarze...