KONSTELACJE (KONKURS)
access_time 2014-03-06 15:23:19
W czwartek, 6 marca, o godz. 21:00 Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie odbędzie się spektakl pt. "Konstelacje" autorstwa Nicka Payne'a oraz w reżyserii Natalii Sołtysik.
Data: Czwartek, 6 marca oraz 9 marca o godz. 21:00 Miejsce: Mała Scena w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie Cena biletu: Bilety: 5 zł. "Powiedzmy, że nasz wszechświat jest jedynym, który naprawdę istnieje. Jedyna niepowtarzalna ja i jedyny niepowtarzalny ty. Gdyby to była prawda, to realnie istniałby tylko jeden wybór. Ale jeżeli istnieje każda możliwa przyszłość, to decyzje, które podejmujemy i których nie podejmujemy określą, której z tych przyszłości naprawdę doświadczymy. Wyobraź sobie, że rzucasz kostką sześć tysięcy razy". Ile razy można rzucić kostką? W co grają Marianne i Rolland ? Czy istnieje wygrana? Marianne i Roland spotkają się pewnego razu na przyjęciu. Zakochają się w sobie. Ale co by było, gdyby ich historia potoczyła się inaczej? Nick Payne w obsypanej nagrodami sztuce o miłości, metafizyce i ogromie potencjalnych konstelacji we wszechświecie pokazuje różne wersje tej samej historii. Pełen humoru i wzruszający tekst zadaje pytania: jak zmieniłoby się moje życie, gdybym tego dnia użył innego słowa? Został w domu zamiast pójść na zajęcia do szkoły tańca? Nie odpowiedział uśmiechem na spojrzenie? Skręcił w drugą stronę?
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy 2 podwójne zaproszenia na spektakl pt: "Konstelacje". Dwie pierwsze osoby które prześlą na adres konkurs@tarnow.net.pl swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail wygrają wejściówki na dzisiejszy spektakl(czwartek, 6 marca). W temacie wiadomości należy wpisać: "Konstelacje". Zwycięzcy konkursu: Agnieszka D., Katarzyna B. Gratulujemy!
Komentarze...