"Babskie Poniedziałki" w CSM
access_time 2014-03-26 09:54:11
W poniedziałek, 7 kwietnia, o godz. 20, zapraszamy do kina Millennium na kolejną odsłonę cyklu "Babskie Poniedziałki". Tego dnia organizatorzy zaplanowali projekcję filmu pt. "Nauka spadania".
Data: Poniedziałek, 7 kwietnia o godz. 20:00 Miejsce: Sala kameralna w Centrum Sztuki Mościce Cena biletu: Bilety: 10 zł. - panie, 15 zł. - panowie. Akcja filmu rozpoczyna się w sylwestrowy wieczór, na szczycie londyńskiego wieżowca spotyka się czwórka zagubionych ludzi. Każdy z nich zaplanował na ten wieczór... samobójstwo. Tak zaczyna się przewrotna powieść "A Long Way Down" Nicka Hornby'ego, której adaptacja pt. "Nauka Spadania". Nick Hornby w poważny i smutny temat wniósł poczucie humoru. Siłą tej historii jest droga bohaterów od kompletnego upadku w kierunku odkupienia i "światełka w tunelu". - Ta książka jest uwielbiana, jak większość książek Nicka - mówi Pierce Brosnan, który wciela się w wersji filmowej w jednego z bohaterów - samobójców. - Myślę, że ta historia porusza wyjątkowo opisując trudne i smutne momenty w naszym życiu, z dużą dawką ciepła i humoru. Nick pisze z ogromną wrażliwością i temperamentem, odmalowując fascynującą różnorodność charakterów swoich postaci - - dodaje. Partnerzy seansu to :
  • SALON FRYZJERSKI ETO, który przygotował dla uczestniczek "Babskich Poniedziałków " rabaty i zniżki na usługi fryzjerskie.
  • "Zmień Swoje Ciało", który zadba o dietetyczne i żywieniowe, analizę składu ciała (procent i kilogramy) - tłuszcz, woda, mięśnie, kości, wiek metaboliczny, tłuszcz wisceralny! wraz z wydrukiem i omówieniem, porady treningowe odnośnie doboru aktywności, gotowe pakiety usług oraz rabaty.
  • Serwis Dietetyczyny Dietatarnow.pl, przygotował poczęstunek: tarty cynamonowo-jabłkowe na słodko, tarty z kurczakiem, pomidorami, feta ze szpinakiem, gotowe musy, kasza jaglana z owocami, ciasteczka owsiane.
  • Komentarze...