Wieczór komedii improwizowanej w TCK
access_time 2014-09-30 09:29:03
Amatorów dobrej zabawy czeka kolejne spotkanie z niezawodną grupą Ad Hoc. Kabareciarze spotkają się z tarnowską publicznością 2 października, by znów dać się porwać improwizowanym z widzami skeczom. Kto był - ten znów przyjdzie, kto nie był - powinien spróbować.
Wieczór Komedii Improwizowanej” to dobrze znany tarnowskiej publiczności spektakl składający się z krótkich improwizowanych gier i piosenek. W trakcie przedstawienia nieokiełznanym w tworzeniu żartów improwizatorom z Grupy AD HOC wtórować będzie niezawodna widownia, decydująca o miejscach akcji, postaciach i relacjach między nimi, o emocjach i nastrojach panujących na scenie, czy też o głównych wątkach tworzonych na bieżąco skeczów. Fantazja widzów i doświadczenie improwizatorów ujęte razem w bardzo giętkie i luźne ramy stworzą unikalny spektakl, na którego powstanie każdy może mieć wpływ. Grupa AD HOC powstała w październiku 2008, jest więc jedną z pierwszych w Polsce grup zajmujących się improwizacją teatralno-kabaretową. Grupa ma w swoim repertuarze zarówno krótkie, jak i długie formy impro – wszystkie tworzone są na scenie na żywo, bez scenariusza, w oparciu o sugestie publiczności i nieograniczoną wyobraźnię improwizatorów. Wieczór Komedii Improwizowanej odbędzie się w Piwnicy TCK 2 października o 19. Bilety: przedsprzedaż 15 zł, w dniu imprezy 20 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5. Organizatorem Małopolskich Improwizacji Scenicznych jest Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA i Grupa Improwizacji AD HOC.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy 1 podwójne zaproszenie na Wieczór Komedii Improwizowanej, który odbędzie się w czwartek, 2 października o godz. 19:00 w TCK. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do środy, 1 października, do godz. 9, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: Wieczór Komedii Improwizowanej
Komentarze...