Kurs fitness w ENDORFINIE (artykuł sponsorowany)
access_time 2015-03-19 12:00:48
Już 28 marca, w Tarnowie - Mościcach w "ENDORFINA fitness" rusza weekendowy, profesjonalny kurs instruktora fitness. Podczas w sumie 106-ciu godzin uczestnicy będą poznawać całą wiedzę, która jest potrzebna do rozpoczęcia pracy w zawodzie Instruktora Fitness.
Szukasz satysfakcjonującej, przynoszącej dobre pieniądze i przyjemnej pracy? Spójrz na Tarnów i inne miejscowości - era fitness kwitnie. Zrób kurs instruktora fitness i rozpocznij pasjonującą pracę możliwą do pogodzenia ze studiami/szkołą! Ten kurs to coś w co warto zainwestować swoje pieniądze i czas. Uczestnicząc można nie tylko nabyć kwalifikacje do bardzo pożądanego obecnie zawodu, mającego niewątpliwie spokojną przyszłość (potrzeby rosną) ale też w czasie jego trwania poznać trening od środka - jak powinien wyglądać ten dobry, na co zwracać uwagę chcąc żyć zdrowo i aktywnie oraz w czasie kursu można po prostu schudnąć! Kurs w Endorfinie jest wszechstronny - przede wszystkim cechuje go duża rozpiętość tematyczna związana z zawodem Instruktora Fitness oraz prowadzony jest przez kilku instruktorów, a nie tak jak w przypadku niektórych kursów przez jednego instruktora. Zgodnie z powiedzeniem: "co dwie głowy, to nie jedna" można tutaj zaznaczyć jakże istotną sprawę - kilku prowadzących profesjonalistów to kilka różnych spojrzeń na fitness, wiele spostrzeżeń czynionych przez rożne głowy. To oczywiście pozwala na dobre odnalezienie się uczestników kursu - "przypisanie się" ich do najbliższego im stylu i wypracowanie swojego własnego, zindywidualizowanego, opartego na solidnych teoretycznych i praktycznych fundamentach. Podczas w sumie 106-ciu godzin uczestnicy będą poznawać całą wiedzę, która jest potrzebna do rozpoczęcia pracy w zawodzie Instruktora Fitness i praktykować, praktykować jeszcze raz praktykować to, co jest potrzebne do prawidłowego, stabilnego prowadzenia zajęć. Z czasem rozwiną swój styl. Wymagania:
 • ukończone 18 lat,
 • zaświadczenie lekarskie informujące o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia kursu,
 • wykształcenie średnie (nie wymagana matura),
 • mile widziane (nie konieczne): aktywny styl życia, poczucie rytmu, zainteresowanie fitnessem,
 • zapis wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 300 zł do 24 marca 2015 r. (wtorku) Tematyka kursu:
 • W TEORII: anatomia kostno-mięśniowa, biomechanika, fizjologia, idea fitness jako styl życia, regeneracja powysiłkowa, dieta i suplementacja treningowa, teoria lekcji fitness o charakterze cardio, muscle, mieszane, body&mind, charakterystyka poszczególnych form zajęć i zapoznanie z nimi;
 • W PRAKTYCE: kroki w aerobiku, konstruowanie choreografii na podłodze i na stepie/bosu, konstruowanie lekcji fitness, technika ruchu cardio i ćwiczeń muscle, zastosowanie sprzętów i ciężaru własnego ciała, logika lekcji fitness, cuing (formy werbalnego i niewerbalnego sygnalizowania ćwiczeń i kroków), muzyka jako przyjaciel w lekcji fitness; Sprzęty, które uczestnicy poznają i zastosują:
 • własne ciało jako sprzęt do ćwiczeń,
 • stepy,
 • bosu (to niecodzienność w kursach na Instruktora Fitness, za to wielki atut tegoż kursu),
 • hantle,
 • kije gimnastyczne,
 • piłki małe - Easyball,
 • piłki duże - Fitball, Miejsce: Endorfina fitness, ul. Czarna Droga 77, 33-100 Tarnów (Mościce) Koszt: 1350 zł (masz możliwość płatności w ratach w ciągu 3 miesięcy, a także dofinansowania z UP) Start: 28 marca o godz. 9.00 (wcześniej wymagany zapis i wpłata zaliczki w wysokości 300 zł) Czas trwania w sumie do 14 czerwca 2015 r. Dla najlepszych instruktorów praca w ENDORFINA fitness. Po ukończeniu kursu i uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu uczestnik otrzyma Dyplom Instruktora Rekreacji Ruchowej - specjalność: Fitness, który uprawnia go do pracy w każdym miejscu na świecie. Kurs obejmuje 7 weekendów: 28-29 III, 11-12 IV, 25-26 IV, 9-10 V, 16-17 V, 30-31 V, 13-14 VI Ekipa kursu oraz ENDORFINA fitness serdecznie zaprasza Tarnowian i mieszkańców powiatu tarnowskiego.
 • Komentarze...