Wynajem kontenerów w Tarnowie - poznaj zalety tego rozwiązania
access_time 2024-06-14 13:35:00
Konstrukcje kontenerowe wykorzystywane w przestrzeni publicznej, a także w firmach przemysłowo-budowlanych są coraz popularniejsze. Takie rozwiązania przynoszą szereg korzyści ekonomicznych dla przedsiębiorstwa, a także są sporym ułatwieniem dla pracowników fizycznych np. na terenie budowy. Przejdź dalej i dowiedz się, kiedy warto się zdecydować na wynajem kontenera sanitarnego i magazynowego.

Gdzie znajdują zastosowanie kontenery sanitarne, a gdzie magazynowe?

Nowoczesne konstrukcje kontenerów sanitarnych sprawdzają się przede wszystkim wszędzie tam, gdzie niezbędny jest dostęp do łazienki oraz toalety. Tego typu konstrukcje są świetną opcją, jeśli w danym miejscu brakuje stacjonarnych sanitariatów lub kiedy potrzebujemy chwilowo przygotować swobodne miejsce do załatwiania potrzeb fizjologicznych.

Tego typu konstrukcje możesz swobodnie wynająć, nie martwiąc się o utrzymanie czystości, a także dowóz i odbiór kontenera z wybranego miejsca. Sprawdź ofertę na wynajem kontenerów w Dębicy: https://mobilbox.pl/wynajem-kontenerow-debica/.

Miejsca, gdzie najlepiej sprawdzają się konstrukcje kontenerów sanitarnych to:
 

 • place budowy,

 • tereny długotrwałego remontu drogi,

 • tereny biwakowe,

 • turystyczne parkingi,

 • zaplecza dla artystów podczas koncertów.


Takie rozwiązanie gwarantują bezpieczny dostęp do urządzeń sanitarnych dla wszystkich osób, które potrzebują skorzystać z toalety. W przypadku kontenerów magazynowych zastosowanie jest nieco inne – takie obiekty są wykorzystywane głównie w pobliżu firm przemysłowych i budowlanych np. do przechowywania sprzętu i narzędzi.

Jakie jest podstawowe wyposażenie kontenera sanitarnego?

Standardowe wyposażenie kontenerów sanitarnych to głównie elementy, które znajdziesz w klasycznej, stacjonarnej ubikacji w przestrzeni publicznej. Do obowiązkowego wyposażenia takich konstrukcji zaliczamy:
 

 • podajniki na papier i ręczniki papierowe,

 • suszarki do rąk,

 • dozowniki na mydło i płyny dezynfekcyjne,

 • lustra,

 • grzejniki (w sezonie zimowym),

 • baterie z dostępem do bieżącej wody.


Typowo techniczne wyposażenie kontenerów sanitarnych to także podgrzewacze wody i system wentylacji. Dzięki takim udogodnieniu w kontenerze można utrzymać optymalne warunki komfortowe dla wszystkich użytkowników.

Kto może zdecydować się na wynajem kontenera sanitarnego lub magazynowego?

Na usługi wynajmu kontenerów sanitarnych lub magazynowych mogą zdecydować się instytucje publiczne, firmy eventowe, przedsiębiorstwa budowlane, czyli praktycznie każdy podmiot, który potrzebuje zorganizować bezpieczną przestrzeń sanitarną w dowolnie wybranej lokalizacji.

Jeśli interesują Cię sprawdzone usługi związane z wynajmem kontenerów, koniecznie sprawdź ofertę firmy mobilbox.pl

Wynajem czy zakup kontenera – co się opłaca?

W dzisiejszych czasach najlepszą opcją jest wynajem kontenera sanitarnego lub magazynowego. Dzięki temu nie martwisz się o transport konstrukcji na miejsce, utrzymanie porządku, kompletność wyposażenia oraz serwis i naprawy w razie usterek. 

Wszystkim zajmuje się podmiot wynajmujący kontenery sanitarne i magazynowe, a Ty tylko korzystasz z pełni funkcjonalności zaproponowanych rozwiązań. Zakup kontenera na własność nie ma też sensu z ekonomicznego punktu widzenia. 

Wynajem jest o wiele korzystniejszym rozwiązaniem, gdyż np. po zakończeniu prac na terenie budowy kontener sanitarny można zwrócić do firmy wynajmującej.

pl / fot. mobilbox.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821