Unia Tarnów vs Wisłoka Dębica – zapowiedź meczu
access_time 2021-10-14 10:00:00
W najbliższy weekend Unia Tarnów rozegra kolejne spotkanie ligowe, a następnym przeciwnikiem będzie Wisłoka Dębica. Kto jest faworytem tej rywalizacji w opinii zakładów bukmacherskich? Gdzie będzie można obstawić kolejne spotkanie Unii Tarnów? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w dzisiejszej zapowiedzi!

Unia Tarnów

Po 3 latach przerwy, Unia Tarnów w kampanii 2021/2022 wróciła na boiska III Ligi. Tegoroczny beniaminek całkiem nieźle rozpoczął obecną kampanię, co może być małym zaskoczeniem dla analityków zakładów bukmacherskich. Z pewnością nie spodziewali się, że Unia Tarnów włączy się do walki o awans, a raczej będzie walczyć o przetrwanie. Początek sezonu w połowie potwierdza te przewidywania, ponieważ na ten moment Unia plasuje się w środku ligowej tabeli z dorobkiem 17 punktów po 12 rozegranych rywalizacjach. Na razie nie ma więc mowy zarówno o walce o awans, jak również o bitwie o przetrwanie. ZKS traci aż 10 oczek do lidera, a przypomnijmy, że awans do 2. Ligi wywalczy tylko jedna drużyna.

W ostatniej kolejce Unia pokonała Wólczankę Wólka Pełkińska. Przeczytaj raport z tej rywalizacji. Kolejnym przeciwnikiem Unii będzie wyżej notowana przed rozpoczęciem sezonu - Wisłoka Dębica.

Gdzie szukać przewagi Unii Tarnów przed rozpoczęciem tej rywalizacji? W tym przypadku warto wziąć pod uwagę spotkania domowe tego zespołu, ponieważ od początku obecnej kampanii Unia przegrała tylko jeden mecz na swoim boisku. Mimo wszystko trzeba podkreślić, że zawodnicy z Tarnowa do tej pory wygrali tylko jedną rywalizację u siebie. O ile liczba porażek wygląda całkiem nieźle, o tyle zaledwie jedno zwycięstwo nie przynosi chluby tej drużynie. Unia musi się poprawić, jeśli chce finiszować w górnej połowie tabeli i bezpiecznie zakończyć rozgrywki.

Zastanawiającą opcją dla typerów zakładów bukmacherskich powinien być w tym przypadku wynik BTTS. Dlaczego właśnie w ten sposób? Od początku obecnego sezonu Unia Tarnów rozegrała 6 meczów domowych i w każdym z tych spotkań padł wynik z golem obu stron.

Wisłoka nie będzie jednak łatwym rywalem, co widać na podstawie oferty przygotowanej przez zakłady bukmacherskie. Goście są bardziej doświadczonym zespołem, który w poprzednim sezonie należał do ligowej czołówki, natomiast Unia to świeży beniaminek, który wrócił na ten poziom rozgrywkowy po kilku latach przerwy.

Unia Tarnów statystyki:

Unia Tarnów jest niepokonana w 2 ostatnich meczach ligowych.

Zawodnicy z Tarnowa strzelili przynajmniej jednego gola w 4 ostatnich meczach.

Ostatnie starcie między tymi zespołami zakończyło się wynikiem 2:2.

Unia wywalczyła 4 punkty w 3 poprzednich rywalizacjach.

Unia Tarnów jest niepokonana w 3 ostatnich meczach na swoim boisku.

Wisłoka Dębica

Nie ma wątpliwości, że Wisłoka Dębica jest drużyną, która przed rozpoczęciem obecnej kampanii celowała w wyższą pozycję niż Unia Tarnów. Analitycy zakładów bukmacherskich spodziewali się, że Wisłoka może się włączyć do walki o awans na podstawie wyników z poprzedniej kampanii. Mimo wszystko na teraz wygląda, że ekipa z Dębicy, to będzie typowy średniak tabeli. Aktualna pozycja tego zespołu może być małym zaskoczeniem, ponieważ znajdują się w dolnych rejonach, jednak trzeba pamiętać, że to dopiero początek i jeszcze wiele razy karta może się odwrócić.

Wisłoka Dębica w tym momencie ma 15 wywalczonych punktów na swoim koncie. Głównym problemem tego zespołu jest aż 26 straconych bramek w 12 rozegranych meczach. Łatwo policzyć, że daje to średnią ponad 2 straconych bramek na jeden pojedynek. Aspekt gry defensywnej zdecydowanie uległ pogorszeniu, jeśli zestawimy go z wynikami poprzedniej kampanii.

Jeśli porównamy dokonania ofensywne Unii Tarnów, a także Wisłoki Dębica, to łatwo dojść do wniosku, że oba zespoły grają na podobnym poziomie. W statystykach znajdziemy odpowiednio 22 i 23 strzelone bramki. Aspektem, który różni oba zespoły, jest właśnie postawa w defensywie, gdzie Unia jest zdecydowanie silniejsza na ten moment.

Jak do tej pory spisywała się Wisłoka w meczach wyjazdowych? Ekipa z Dębicy do tego spotkania zaliczyła idealny balans, ponieważ w bilansie delegacji ma 2 wygrane, 2 remisy i 2 porażki. W związku z tym ciężko o wnioski dotyczące meczów wyjazdowych tego zespołu.

Wisłoka w przypadku wygranej w Tarnowie wyprzedzi Unię w ligowej tabeli. Gospodarze nawet w razie zwycięstwa nie mają szansy, aby poprawić swoją pozycję, ale muszą spoglądać za siebie.

Wisłoka Dębica, statystyki:

Wisłoka przegrała w 5 z ostatnich 6 meczów.

Drużyna z Dębicy na ten moment zajmuje 12. pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 15 punktów.

Wisłoka do tej pory straciła aż 26 bramek w 12 rywalizacjach.

Goście przegrali tylko jeden z ostatnich 5 meczów wyjazdowych.

W ostatnim meczu wyjazdowym Wisłoka wygrała na wyjeździe z Wólczanką Wólka Pełkińska.

Oferta zakładów bukmacherskich Betcris?

Rozgrywki III Ligi nie są popularnym wyborem w ofercie zakładów bukmacherskich, dlatego też trzeba docenić firmę Betcris, która proponuje możliwość obstawiania takich spotkań swoim klientom. Jeśli jesteś fanem Unii Tarnów, to możesz być pewny, że w Betcris nie zabraknie Ci najnowszych propozycji na spotkania ZKS! Jeśli chcesz, sprawdź już teraz ofertę tego bukmachera, ponieważ w najważniejszych rozgrywkach ma najwięcej opcji ze wszystkich polskich zakładów bukmacherskich.

Przegląd oferty zakładów bukmacherskich na najbliższe spotkanie nie będzie zbyt długi, ponieważ na ten moment polscy bukmacherzy nie mają wielu opcji. Według analityków firmy Betcris Unia Tarnów jest faworytem rywalizacji z Wisłoką Dębica, jednak różnice w kursach są na tyle minimalne, że można spodziewać się wyrównanego widowiska. Na teraz w ofercie zakładów sportowych nie ma większej liczby propozycji, jednak jest szansa, że w dzień meczowy analitycy dodadzą więcej opcji do obstawiania tej rywalizacji.

Warto zwrócić uwagę między innymi na pozycję BTTS, ponieważ każdy mecz domowy Unii Tarnów zakończył się takim wynikiem, a Wisłoka Dębica zdobyła przynajmniej jedną bramkę w 4 z ostatnich 5 rozegranych rywalizacji.

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

 

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej pod adresem www.betcris.pl na podstawie licencji (PS4.6831.1.2019) wydanej przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821