Krwawa awantura w centrum Tarnowa. Nie żyje 7-letni chłopiec
access_time 2021-10-05 10:56:00
​Tragedia w bloku przy ul. Krakowskiej w Tarnowie. Nie żyje 7-letnie dziecko ugodzone nożem. Dwoje dorosłych jest rannych.

Do makabrycznego zdarzenia doszło dziś (5 października) po godz. 9 rano, podczas domowej awantury w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Krakowskiej w Tarnowie. Nie żyje 7-letnie dziecko, a dwoje dorosłych w wieku 27 i 28 lat z ranami ciętymi i kłutymi trafiło do szpitala.

Na razie nie wiadomo, co dokładnie wydarzyło się na miejscu. Policję powiadomili sąsiedzi zaniepokojeni krzykami dobiegającymi z mieszkania. - Zakrwawiona kobieta w pewnym momencie wybiegła z mieszkania i zaalarmowała sąsiadów. Mężczyzna wyskoczył przez okno z drugiego piętra. Tam został zatrzymany przez patrol policji i przekazany zespołowi ratunkowemu. W mieszkaniu policjanci znaleźli mocno zakrwawioną kobietę i 7-letnie dziecko, którego niestety nie udało się już uratować. Cała trójka to obywatele Ukrainy. Zarówno 28-letnia kobieta, jak i 27-letni mężczyzna mieli rany kłute i cięte, więc na razie trudno cokolwiek wyrokować. Dziecko też miało rany od noża - mówi asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

Na miejscu tragedii pracują prokurator i technicy policyjni. Do sprawy będziemy wracać.

ac / fot. KMP w Tarnowie

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821