Zaginął 40-latek z Zawady. Trwają szeroko zakrojone poszukiwania [zobacz WIDEO]
access_time 2021-06-08 16:15:00
Kilkudziesięciu policjantów i strażaków, psy tropiące i śmigłowiec - na terenie Zawady i okolic trwają szeroko zakrojone poszukiwania 40-letniego Łukasza Grzegorczyka. Mężczyźnie może grozić niebezpieczeństwo.

Zaginiony 40-letni Łukasz Grzegorczyk, mieszkaniec podtarnowskiej Zawady, wyszedł z domu w poniedziałek, 7 czerwca, około godz. 5 rano. - Oddalił się pojazdem marki Toyota Corolla, koloru czerwonego, typu hatchback, o numerach rejestracyjnych KTA15930. Pojazd został ujawniony w poniedziałek w godzinach wieczornych w zaroślach, w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania. Zaginiony do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną - informuje  asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

- Mężczyzna jest w wieku 40 lat, wzrostu około 185 cm, szczupłej budowy ciała, oczy brązowe, włosy krótkie, ciemne z siwizną na skroniach, brak zarostu, nos prosty, uszy duże - przekazał rzecznik.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tarnowie pod nr tel. 47 831 1222 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu 112.

ac / fot. źródło KMP w Tarnowie

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A