Uszkodzili szlaban przy "nowym" szpitalu. Rozpoznajesz tych młodzieńców?
access_time 2020-11-12 02:35:00
Tarnowscy policjanci poszukują młodych mężczyzn, którzy w sierpniu zniszczyli szlaban wyjazdowy z terenu "nowego" szpitala. Opublikowała wizerunek sprawców i zwraca się o pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Do zdarzenia doszło w środę 12 sierpnia tego roku o godzinie 2:44 przy Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza w Tarnowie. Dwaj młodzi mężczyźni, których zarejestrowała kamera monitoringu uszkodzili szlaban wyjazdowy z terenu szpitala (części hotelowej budynków A i B).  - Do chwili obecnej nie są znane dane personalne mężczyzn, którzy spowodowali straty w mieniu w wysokości 3 tys. złotych na szkodę Szpitala Wojewódzkiego w Tarnowie. Jeżeli ktoś rozpoznaje, któregoś z mężczyzn prezentowanych na zdjęciach, proszę o kontakt z tarnowską policją - mówi asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawców należy kierować do funkcjonariuszy tarnowskiej komendy, dzwoniąc pod numer telefonu 47 831 2261, 47 831 21 22 lub 47 831 1222, ewentualnie wysyłając informację drogą elektroniczną na adres kmp@tarnow.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość informatorom.

Fot. KMP w Tarnowie

Komentarze...