Przyjechała z Nowego Korczyna kraść w markecie w Szczucinie
access_time 2020-06-10 05:12:00
Policjanci ze Szczucina zatrzymali 25-letnią mieszkankę Nowego Korczyna, która wykorzystując nieuwagę personelu, dwukrotnie dokonała kradzieży w jednym z lokalnych marketów. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Pod koniec ubiegłego tygodnia pracownicy marketu zawiadomili policję o kradzieżach w sklepie. Miało do nich dojść w dniach 5 i 19 maja, a dokonać ich miała nieznana w miasteczku młoda kobieta. Jej występki zarejestrowała kamera sklepowego monitoringu.

- 25-latka wchodziła do sklepu, po czym przemieszczała się po alejkach, wkładając do wózka sklepowego głównie zabawki i artykuły spożywcze. Następnie wykorzystując duży ruch klientów panujący w sklepie, zostawiała wózek przy przesuwnych drzwiach wejściowych do marketu, po czym przechodziła przez linię kas i otwierała drzwi od drugiej strony, tym samym wyjeżdżając wózkiem na zewnątrz i nie płacąc za towar - mówi asp. Ewelina Fiszbain, rzecznik prasowy dąbrowskiej policji.

Policyjna analiza obrazu z kamer sklepowego monitoringu pozwoliła namierzyć złodziejkę. We wtorek mundurowi zatrzymali 25-latkę w miejscu jej zamieszkania. Część skradzionych rzeczy została odzyskana. Kobieta podczas przesłuchania przyznała się do kradzieży. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP w Dąbrowie Tarnowskiej

Komentarze...