"Całe szczęście" w kolejnej odsłonie „Kina na Szpilkach” [KONKURS]
access_time 2019-02-28 07:53:00
Czwartek, 7 marca na długo zostanie w pamięci wszystkich pań, które kochają świetną zabawę i dobre kino. Specjalnie dla uczestniczek projektu „Kino na Szpilkach” kino Cinema 3D przygotowało wyjątkowe wydarzenie. Tym razem będzie to przedpremierowy seans komedii romantycznej "Całe szczęście".

Jeden wieczór wyłącznie z kobiecymi sprawami, prezentacją produktów skierowanych do płci pięknej oraz mocą kinowych niespodzianek i nagród. Uwieńczeniem świetnej zabawy, będzie prawdziwy przedpremierowy pokaz filmu pt. „Całe szczęście” w gwiazdorskiej obsadzie. Co przyniesie spotkanie Romy Gąsiorowskiej w roli Marty, gwiazdy fitness, z którą ćwiczą miliony Polaków i Piotra Adamczyka jako Roberta, skromnego muzyka z filharmonii? Czy odnajdą drogę do całego szczęścia? W nowej komedii twórców „Listów do M 3” i „Podatku od miłości” Piotrowi Adamczykowi i Romie Gąsiorowskiej partnerują: Joanna Liszowska, Marieta Żukowska, Izabela Dąbrowska, Maksa Balcerowski, Jacek Borusiński, Joachim Lamża, Tomasz Sapryk oraz Margaret!

18.00 - 19:00 zabawa KINO NA SZPILKACH
Strefa kobiecych różności (foyer kina)
Szalona impreza w sali kinowej
Zabawy z atrakcyjnymi niespodziankami
Przedpremierowy seans filmu"Całe szczęście"
„Całe szczęście” to pełna uroku historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta (Piotr Adamczyk) samotnie wychowującego syna Filipa (Maks Balcerowski) niespodziewanie wkracza celebrytka i gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?

"Całe szczęście" - opis filmu

W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie "sportowego trybu życia". Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć "Całe szczęście"?

Zobacz zwiastun  filmu "Całe szczęście"

Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, za zdjęcia odpowiada Tomasz Madejski, za scenografię Joanna Macha, za montaż Jarosław Barzan. Film powstał na podstawie oryginalnego scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego (scenarzystów popularnej serii komedii świątecznych „Listy do M.”).

 

UWAGA KONKURS! Mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie!

Chcesz wygrać podwójną wejściówkę na wydarzenie "Kino na Szpilkach"?

Wejdź na naszą stronę na Facebooku: przejdź do strony i podaj tytuł komedii romantycznej, która Twoim zdaniem spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Uzasadnij swoje zdanie, bo najbardziej kreatywna i ciekawa odpowiedź zostanie nagrodzona podwójnym zaproszeniem na „Kino na Szpilkach" w Cinema 3D.

Macie czas do środy 6 marca, do godz. 12:00.

Powodzenia!

Komentarze...