Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Krakowie?
access_time 2018-07-10 11:52:00
Możliwość wypożyczenia samochodu to obecnie optymalna opcja w wielu sytuacjach. Korzystają z tego rozwiązania liczne przedsiębiorstwa, które potrzebują samochodów firmowych, ale także osoby prywatne. Co bowiem zrobić, jeśli wybieramy się do Krakowa i chcemy być mobilni, a jednocześnie niekoniecznie skazani na komunikację publiczną Idealnym wyjściem jest wówczas właśnie wypożyczony pojazd na czas pobytu.

Kiedy opłaca się wynająć samochód w Krakowie?

Istnieje wiele życiowych sytuacji, w których wynajem samochodu daje nam wyłącznie korzyści. Przede wszystkim rozwiązanie to sprawdza się podczas okazjonalnego wyjazdu, na wycieczce dla większego grona, gdy potrzebujemy samochodu na co najmniej 7 czy 9 osób, podczas przeprowadzki albo kiedy musimy dotrzeć na lotnisko lub z niego wrócić. W tych przypadkach mamy do czynienia raczej z wypożyczeniem krótkoterminowym, które przy minimum formalności zapewnia klientom maksimum korzyści.

Dlaczego opłaca się wynająć samochód w Krakowie?

W każdym, większym mieście znajduje się teraz łatwo dostępna wypożyczalnia samochodów Kraków jest tego najlepszym przykładem. Wynajem pojazdu na jeden czy kilka dni jest bardzo opłacalny, ponieważ przede wszystkim odbywa się bez kaucji. Oszczędność wynika także z faktu, że ubezpieczenie samochodu oraz incydenty związane z awariami pojazdu bierze na siebie wypożyczalnia. Podstawienie auta pod lotnisko odbywa się całkowicie za darmo. Jasne warunki umowy nie zawierają żadnych, ukrytych kosztów. Klientowi pozostaje jedynie zadbać o tankowanie i czerpać przyjemność z podróży.

Cena wynajęcia samochodu w Krakowie waha się od 79 zł do 329 zł za dobę w zależności od tak zwanego segmentu, czyli klasy wypożyczanego auta. Najtańszy segment to np. Skoda Citigo czy Ford Ka, natomiast najdroższe pojazdy to modele Volvo XC60 czy BMW 520D. 7-osobowy Citroen kosztuje 116 zł, a 9-osobowy Opel czy Renault 169 zł za dzień. Korzystnie przedstawia się też cena samochodów dostawczych – jedynie 229 zł za dobę.

Ile kosztuje wynajem średnio i długoterminowy?

Jeśli chodzi o wynajem samochodów przez firmy to odbywa się on zazwyczaj na dłuższy termin, przy czym korzyści są podobne: szeroka oferta pojazdów, minimum formalności, brak opłat za ubezpieczenie czy naprawy. Cena za miesiąc rozpoczyna się od 1470 zł za najniższy segment, a sięga do 3480 zł.

Wypożyczalnie samochodów wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Korzystanie z tego rozwiązania pozwala na oszczędne i niekłopotliwe używanie samochodu w wielu sytuacjach.

Komentarze...