Dowiedz się o bonach rozwojowych
access_time 2018-02-27 16:37:00
W poniedziałek, 5 marca, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowie odbędzie się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poświęcone wdrażaniu bonów rozwojowych w województwie małopolskim.

Bony rozwojowe są doskonałą okazją dla przedsiębiorców, ponieważ z tych środków mogą oni dofinansować aż 80 procent kosztów szkoleń lub studiów podyplomowych dla swoich pracowników. Poziom dofinansowania zależy od wielkości firmy i poziomu zatrudnienia.

Rozpoczynające się o godz. 10 spotkanie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności. Liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem udziałem w spotkaniu jest wypełnienie i wysłanie najpóźniej do piątku 2 marca do godz. 14, elektronicznego formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod adresem https://www.rpo.malopolska.pl/o-programie/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/spotkanie-w-tarnowie-malopolskie-bony-rozwojowe---oferta-wsparcia-szkoleniowo-doradczego-dla-firm#formularz. O zakwalifikowaniu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń.

Komentarze...