Zuchwałe kradzieże w tarnowskich perfumeriach
access_time 2018-01-29 10:45:00
Wykorzystując czasowy brak pracowników ochrony wynosił z tarnowskich perfumerii drogie wody toaletowe. Zatrzymany przez „kryminalnych” z Mościc usłyszał zarzut kradzieży mienia o wartości ponad 2300 złotych.

Z nowym rokiem młody mieszkaniec Tarnowa postanowił okradać perfumerie rozmieszczone na terenie miasta. Wody zapachowe wybierał zawsze jedne z droższych bez względu na zapachy damskie czy męskie. Najczęściej kradł wcześnie rano gdy w sklepie jeszcze nie było ochrony, a jego łupem padały zawsze markowe perfumy. Bardzo szybko na trop rabusia weszli policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód. Wytypowany mężczyzna w dniu zatrzymania (24.01) próbował uciekać, ale po krótkim pościgu został zatrzymany. Przy sobie miał dwa skradzione dzień wcześniej flakony z wodami wartości prawie 400 złotych. Przewieziony do komisariatu Policji 20-latek przyznał się do kradzieży, wyjaśnił również ich okoliczności. Jak się okazało od początku roku będąc w różnych sklepach z perfumami skradł kilkanaście wód toaletowych o łącznej wartości ponad 2300 złotych.

Policjanci przedstawili młodemu tarnowianinowi zarzut kradzieży, określony w artykule 278 kk, który zagrożony jest karą pozbawienia wolności do 5 lat.

Komentarze...