Stand-up Katarzyny Piaseckiej „Bez filtra” już jutro
access_time 2017-03-07 16:30:00
Satyryczka Katarzyna Piasecka powraca do Tarnowa, tym razem ze swoim najnowszym programem stand-up'owym "Bez Filtra". W roli "rozgrzewacza" wystąpi młody, obiecujący stand-up'er z Krakowa - Michał Leja, a imprezę poprowadzi Wojtek Pięta.

Tym występem rozpoczynamy cykl imprez z udziałem stand-up’erów. Następni artyści, którzy wystąpią w Tarnowie i zaprezentują się w swoich monologach to Marcin Zbigniew Wojciech, Tomasz Biskup oraz Tomasz Geifert.

Katarzyna Piasecka to charyzmatyczna, odważna, bezpośrednia, najbardziej znana polska stand-uperka, która nie boi się tematów tabu. Od lat doskonale odnajdująca się w męskim świecie stand-upu. Jak nikt inny potrafi rozmawiać z widzem. To właśnie żywy kontakt z publicznością stał się jej znakiem rozpoznawczym. Najnowszy program Kasi, to zbiór osobistych spostrzeżeń i przeżyć, które przedstawia w charakterystyczny dla siebie, bezkompromisowy sposób. Po prostu "Bez Filtra".

Michał Leja - współtwórca Comedy Lab w Krakowie - po Stand-up Polska, największej grupy stand-uperów w kraju. Jest zwycięzcą Stand-up Festu 2014 w Szczecinie.

Piwnice TCK, 8 marca 2017 r. godz. 19:00. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5.

Komentarze...