Już w niedzielę blisko tysiąc osób pobiegnie ulicami Tarnowa
access_time 2016-11-02 06:00:00
​6 listopada zapowiada się wielkie święto biegania w Tarnowie. Impreza o nazwie I...TAKA Tarnowska Dyszka, której głównym hasłem jest "Rozgrzejmy jesień", rozpocznie się o godzinie 9.30 na parkingu przy C. H. Gemini Park.

Wydarzenie wchodzi w skład edycji zawodów Biegam w Małopolsce 2015/2016. W ramach cyklu odbyły się: Tarnowska Dyszka 2015 (10 km), Myślenicki Bieg Uliczny (10 km), Lisiecki Półmaraton (półmaraton i 5 km), Summer RUN - Bieg nad Jeziorem Rożnowskim (10 km). Klasyfikacja po czterech imprezach dostępna jest na stronie runonline.pl. Niedługo zostaną uruchomione zapisy na przyszłoroczne biegi.

I...TAKA Tarnowska Dyszka to bieg uliczny na dystansie 10 km. Trasa biegu dostępna jest TU. Wiedzie ona ulicami Tarnowa i z uwagi na małe przewyższenia jest bardzo szybka. Organizator zachęca do walki o nowe rekordy życiowe. W biegu mogą wziąć udział osoby urodzone w 2002 roku i wcześniej. Pozostałe warunki uczestnictwa określa Regulamin.

Zawodnicy, którzy dokonują zapisów na stronie pomiar-czasu.pl, mają do wyboru dwa rodzaje pakietów startowych: STANDARDOWY lub POMAGAM. W tym drugim znajdować się będzie dodatkowo opaska firmy ATTIQ. Fundusze zgromadzone dzięki temu pakietowi zostaną przekazane na cel charytatywny.
Każdy uczestnik biegu może też zakupić los w biurze zawodów za dowolną kwotę i wziąć udział w losowaniu. Do wygrania jest BON NA WYCIECZKĘ MARZEŃ ufundowany przez Biuro podróży ITAKA.

Zachęcamy do rozgrzewania jesieni poprzez wspólne bieganie!

Komentarze...