W piątek odbędą się III Tarnowskie Targi Meblarstwa (artykuł sponsorowany)
access_time 2016-09-08 08:39:00
Już po raz trzeci Tarnów stanie się centrum wydarzeń w branży meblarskiej – w piątek 9 września odbędą się III Tarnowskie Targi Meblarstwa "Mebloart 2016". W imprezie wezmą udział wiodący producenci, którzy zaprezentują aktualne trendy, technologie i nowości.

Funkcjonalność, nowoczesność i styl – te określenia najlepiej oddają ideę przyświecającą największej w regionie imprezie branży meblarskiej, która odbędzie się w najbliższy piątek w Tarnowie Udział w targach zapowiedziało 25 wiodących producentów, którzy zaprezentują swoją ofertę, dostosowaną do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Targi dają niepowtarzalną możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami renomowanych firm, zapoznania się z nowościami i trendami branżowymi, a także uzyskania wszechstronnych informacji i porad z zakresu wyposażenia wnętrz.

Organizatorem imprezy jest firma Mebloart - lider branży akcesoriów meblarskich w regionie, przedstawiciel największych europejskich i polskich producentów a także inicjator targów, których za równo pierwsza jak i druga edycja w 2009 i 2011 roku spotkały z entuzjastycznym przyjęciem ze strony firm branżowych, jak również klientów. Mebloart na potrzeby targów udostępnił swoją siedzibę, w tym nowoczesną liczącą blisko pół tysiąca metrów ekspozycję, przygotowaną zgodnie ze światowymi trendami i standardami. 

- Do udziału w III Tarnowskich Targach Meblarstwa zapraszamy wszystkich, którzy poszukują funkcjonalnych, a zarazem oryginalnych i stylowych rozwiązań, dopasowanych do każdego rodzaju wnętrza-mieszkania, domu lub biura, jak również osoby, które śledzą nowinki w branży meblarskiej, interesują się obowiązującymi trendami – zachęca organizator Targów, właściciel firmy Mebloart Mirosław Florek. – Impreza jest okazją do zapoznania się z nowościami, premierowymi rozwiązaniami z zakresu projektowania i wyposażenia wnętrz, a także skorzystania z porad ekspertów. Dodatkowo dla uczestników przygotowaliśmy liczne atrakcje, m.in. konkursy z nagrodami rzeczowymi i wiele niespodzianek. Naprawdę warto dołączyć do nas w najbliższy piątek - dodaje Mirosław Florek.

Targi odbędą się w siedzibie firmy Mebloart przy ul. Hodowlanej 15. Impreza rozpocznie się o godz. 10.

W programie przewidziano m.in.:

  • prezentacje wiodących producentów branży meblarskiej, w tym nowości i premiery
  • możliwość obejrzenia liczącej 400 m2 nowoczesnej ekspozycji
  • możliwość otrzymania katalogów, wzorników i gadżetów
  • a także liczne atrakcje - wśród nich m.in. zabawy z nagrodami, Curling w Mebloart oraz konkursy sponsorowane przez producentów branży meblarskiej.
Komentarze...