Trudne wyzwanie przed SPR Tarnów, czyli co w prasie piszczy
access_time 2016-02-05 11:02:00
Boją się, ze ktoś puści ich z dymem. Łukasz wyrósł na mistrza kung-fu pod czujnym okiem własnego taty. Sztuka pojawiła się w terenie, czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Tarnowskiej.

W dzisiejszym numerze Gazety Tarnowskiej można przeczytać m.in. o tym:

Boją się, ze ktoś puści ich z dymem
Obok domu Gabrieli Świt z Siedlisk Koło Tuchowa doszło już do trzech zagadkowych pożarów. Młoda kobieta boi się o Własne życie. Twierdzi, że dom jest przez jakieś osoby obserwowany. Pani Gabriela już od roku nie może spokojnie zmrużyć oka. Nocami nawet najdrobniejszy szelest zrywa ją na równe nogi. O przeczuleniu nie ma mowy. Po serii podpaleń w bezpośrednim sąsiedztwie kobieta obawia się, że kolejnym pogorzeliskiem może stać się dom, w którym mieszka razem z bratem.

Łukasz wyrósł na mistrza kung-fu pod czujnym okiem własnego taty
Na pierwszy rzut oka Łukasz Maślanka wygląda jak każdy inny nastolatek. A jednak to tylko pozory. Bo tarnowianin w kung-fu osiągnął już prawie wszystko. Przynajmniej jak na swój wiek. Dowód? Niedawno zajął pierwsze miejsce na Mistrzostwach Europy w konkurencji ze sztyletami.
 

W dzisiejszym numerze Tygodnika Miasto i Ludzie można przeczytać m.in. o tym:

Sztuka pojawiła się w terenie
Mieszkańcy Tarnowa oglądając w tv Kronikę Krakowską od kilku miesięcy raczeni są krótkim filmem z dziedziny sztuki. Dotyczy on kilku artystów, którzy stwierdzili, że teren wokół Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej znakomicie nadaje się na eksponowanie rzeźb plenerowych. Sama w sobie idea jest słuszna.

Trudne wyzwanie przed SPR Tarnów
Po blisko dwumiesięcznej przerwie do rywalizacji w rozgrywkach I ligi wracają piłkarze ręczni SPR Tarnów. W pierwszym pojedynku rewanżowym czeka ich jednak nie lada wyzwanie, gdyż w meczu wyjazdowym zmierzą się z wiceliderem tabeli Olimpią Piekary Śląskie. Meczo dbędzie się 10 lutego o godz. 19 w Hali Sportowej „OLIMPIA”.

Komentarze...