Nowy kierownik USC
access_time 2004-06-23 08:53:11

Wczoraj rozstrzygnięto konkurs na stanowisko kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Tarnowie. Jednogłośnie wybrany został Krystian Krawczyk. Swoje obowiązki będzie mógł podjąć po powołaniu go na to stanowisko przez radę miasta, która obradować będzie jutro.

W konkursie na stanowisko kierownika USC wzięło udział 9 kandydatów. - Od nowego kierownika oczekuję więcej pasji i chęci do pracy, a nie tylko urzędowania. Powinien być nie tylko dobrym urzędnikiem, ale i gospodarzem obiektu. Budynek od ośmiu lat nie jest remontowany, jest w nim wiele do zrobienia - mówił wczoraj prezydent Mieczysław Bień.

Krystian Krawczyk jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego, dotychczas pracował w firmie Pol-Max, Komendzie Wojewódzkiej Policji oraz Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie.

O odwołaniu byłego kierownika USC Bohdana Zygadły i powołaniu nowej osoby na to stanowisko zadecydują jutro radni. Poprzednie głosowanie w marcu zakończyło się remisem, nadal nie ma więc decyzji rady miejskiej, o tym, że dotychczasowy kierownik jest odwołany.

(baja)

Komentarze...