Zmiany kursów autobusów
access_time 2004-06-26 07:55:30

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Tarnowie informuje, że od 26 czerwca do 31 sierpnia obowiązywać będą wakacyjne zmiany w komunikacji autobusowej. Nowa linia W jest już dostępna poprzez rozkład jazdy na stronie oraz przez WAP.

Z uwagi na mniejszy ruch ograniczono kursy autobusów na liniach: 0a, 0b, 3, 5, 8, 9, 10, 16, 24, 25, 30, 39 i 41. Zawieszone na okres wakacji kursy są dodatkowo oznakowane na rozkładach jazdy.

Podobnie jak w ubiegłych latach również i podczas tych wakacji od dzisiaj uruchomiona jest linia specjalna "W" kursująca z Al. Jana Pawła II na Górę św. Marcina. Trasa prowadzić będzie ulicami: Słoneczną, Starodąbrowską, Mickiewicza, Al. Solidarności, Szkotnik, Sikorskiego, Narutowicza, Tuchowską, Zamkową, Tuwima i Al. Tarnowskich do przystanku pod Górą św. Marcina. Trasa pokrywa się z linią 31.

Ceny biletów na linii "W" są takie same jak na innych liniach, ale nie będą honorowane uprawnienia do bezpłatnych przejazdów przyznane przez Radę Miejską w Tarnowie. Osoby posiadające takie uprawnienia, korzystając z autobusów, będą musiały kupić bilet ulgowy. (baja)

Komentarze...