Najśmieszniejszy film lata
access_time 2004-07-01 06:20:04
Kino "Millennium" zaprasza na najśmieszniejszy film lata - drugą część "Shreka". Film bawi dzieci i dorosłych, dlatego zdominował letni repertuar i będzie wyświetlany na czterech seansach. Tarnowską premierę "Shreka" zapowiedziano na piątek.

Doskonale pamiętamy bohaterów nagrodzonego Oscarem obrazu - Shreka, Osła i księżniczkę Fionę. W drugiej części przesympatyczne stwory przeżyją kolejne niesamowite przygody, napotykając na swojej drodze niezliczone postaci z bajek. Po pokonaniu ziejącej ogniem Smoczycy, okrutnego lorda Farquaada oraz zdobyciu ręki księżniczki Fiony, Shrek staje przed największym wyzwaniem swojego życia: spotkaniem z teściami. Okazja nadarza się po powrocie Shreka i księżniczki Fiony z podróży poślubnej. Udają się więc z wizytą do zamku rodziców w królestwie Zasiedmiogórogrodu. Dostojnych władców nikt nie uprzedził, kim jest zięć, żadne nie spodziewa się, iż ich ukochana córeczka tak bardzo się zmieniła.

Głosu Osłowi udziela Jerzy Stuhr, Shrekowi - Zbigniew Zamachowski, księżniczce Fionie - Agnieszka Kunikowska. Usłyszymy także Wojciecha Malajkata, który użyczy głosu nowej postaci - Kotu w Butach i Wojciecha Manna w roli Niedobrej Siostry. (kis)

Komentarze...