Steffen Möller znów w Tarnowie
access_time 2004-05-10 18:22:38

Najjaśniejsza postać programu „Europa da się lubić”, aktor w serialu „M – jak miłość”, tłumacz, pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego, jednoosobowy kabaret… Osoba, o której mowa to oczywiście Steffen Möller

[[fotka1]] 28 maja w Tarnowie w Amfiteatrze Letnim na ul Kopernika będziemy gościć w cyklu „Kabaretowe Pojedynki” właśnie jego – człowieka, który jeszcze dwa lata temu zachwycał widownie kabaretowych przeglądów a dzisiaj stał się osobistością sceniczną uwielbianą i rozpoznawaną przez miliony Polaków.


Steffen był już raz gościem w Tarnowskim Centrum Kultury wiosną ubiegłego roku i wtedy właśnie przyrzekliśmy sobie,  że koniecznie należy zaprezentować jego kabaretowy program szerokiej publiczności. Ponieważ jego kalendarz naszpikowany był przeróżnymi terminami, poprzedzielany uroczystościami, ceremoniami wręczenia nagród (Telekamery, Wiktory) coraz trudniej było nam ustalić dogodny termin. Teraz, kiedy wszystko już wiemy pozostaje tylko zaprosić jak najszersze grono sympatyków tego nieprzeciętnego Niemca tak oddanego i życzliwego Polakom.


 


Na scenie Amfiteatru Letniego Steffen zaprezentuje stare i nowe opowieści i skecze dotyczące głównie postrzegania życia w Polsce oczyma obywatela niemieckiego. Naśmiewa się z naszych narodowych przywar, ale nie szczędzi też przygan Niemcom. Robi to w bardzo zabawny i subtelny sposób. Mimo że program czasem przeciąga się nawet do 3 godzin – nikt nie ustaje w śmiechu! To humor najwyższej próby.


 

Komentarze...