Dąbrowskie Spotkania z folklorem - fotoreportaż
access_time 2004-07-19 16:24:35

W niedzielę na plac przy Centrum Handlowym „Dąbrowiak” ściągnęły prawdziwe tłumy Dąbrowian jak i ogromna ilość gości z okolicznych miejscowości. Na imprezę a głównie na koncert gwiazdy zespołu Łzy   przybyło  ponad 6 tys. Osób. Był to  największy koncert w historii Dąbrowy Tarnowskiej.

[[fotka1]] Tegoroczne Dąbrowskie  Spotkania z Folklorem trwały dwa dni od 17 do 18 lipca w pierwszym dniu na koncercie plenerowym nad zalewem w Narożnikach przy pięknej prawdziwie letniej pogodzie występowały zespoły folklorystyczne „Dankowianie”, „Beskidy”, „Nieczajnianie”, „Dąbrowiacy”.


W niedzielę na plac przy Centrum Handlowym „Dąbrowiak” ściągnęły prawdziwe tłumy Dąbrowian jak i ogromna ilość gości z okolicznych miejscowości. Jak zostało oszacowane na imprezę a głównie na koncert gwiazdy zespołu Łzy   przybyło  ponad 6 tys. Osób. Był to  największy koncert w historii Dąbrowy Tarnowskiej. Wszyscy świetnie się bawili cała impreza rozpoczęła się od gier i zabaw dla dzieci, następnie mogliśmy bawić się podczas przeglądu zespołów folklorystycznych. Prezentowały się następujące grupy folklorystyczne : „Beskidy”, „Nieczajnianie”, „Dąbrowiacy”, „Zakrzowianie”, „Żegocina”, „Łużnianie”, „Porębianie”. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe nagrody za udział w przeglądzie. Po zakończeniu przeglądu folklorystycznego wszyscy oczekiwali już na występ gwiazdy wieczoru a był nią najpopularniejszy zespół ostatnich miesięcy laureat dwóch super jedynek grupa ŁZY. Zespół zaprezentował znakomicie zaaranżowany koncert. W czasie koncertu było kilka niespodzianek największą był chyba sztuczny deszcz jaki spadł na publiczność jak również race i sztuczne ognie. Usłyszeliśmy wszystkie największe przeboje zespołu między innymi „Agnieszka”, „Oczy Szeroko Zamknięte”


 Obszerną relację z koncertu zespołu Łzy zdjęcia oraz wywiad z  Anią Wyszkoni zaprezentujemy niebawem.


 Obecnie przedstawiamy fotoreportaż z przeglądu folklorystycznego nad zalewem w Narożnikach i przed C. H Dąbrowiak.


 

Komentarze...