Hip hop i szachy w Amfiteatrze
access_time 2004-07-21 11:40:19

W najbliższy piątek w Amfiteatrze Letnim odbędzie się kolejny z wakacyjnych koncertów opatrzonych wspólnym hasłem „Koncerty w AmfiQ”. Na kolejne już, czwarte spotkanie w Amfiteatrze, Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich miłośników modnego ostatnio hip hopu.

Będzie to występ tarnowskiego DJ-a CELA, który po raz pierwszy zaprezentuje swoja muzykę z czarnych płyt na scenie Amfiteatru.  


Cela poznaliśmy już wielokrotnie jako nieocenionego MC w tarnowskim klubie „Starówka” (dawny WOK), jako eksperyment muzyczny podczas legendarnej imprezy „Restauracja Sialalalala” oraz na największą skalę podczas ostatnich Dni Tarnowa,  gdzie prezentował swoja muzykę w ramach projektu „Kult Hip Hopu” towarzysząc takim wykonawcom jak; EF 16, Z.P.T.U czy Grammatik.


Wtedy to mimo nienajlepszej pogody w rytm hiphopowych bitów Cela pulsowało pod sceną kilkaset osób zanim przybyły kolejne tysiące, aby posłuchać „Siły Sióstr”, czyli SISTARS.


DJ CEL będzie puszczał jak zwykle z wielkim smakiem, pragnąc zareklamować to, czego mistrzem jest choćby w klubie „Starówka”. Do 22 będzie można zabawić się, potańczyć, posłuchać ulubionych wykonawców – starych i nowych płyt.


Impreza piątkowa nosi tytuł „ DJ’s Friday Party”


Wszystkich, którym nasze piątkowe koncert przypadły do gustu już dzisiaj chcemy zaprosić na przyszły piątek, na koncert katowickiej nowej gwiazdy pop rocka – zespół BADOO.


Miłośnikom szachów polecamy sobotni Letni salon Królewskiej Gry, czyli otwarte turnieje szachowe w Amfiteatrze. Amfiteatrze. Także w najbliższą sobotę od godz, 9.00 do 17.00.


Do wygrania atrakcyjne nagrody, możliwość walki z mistrzami szachowymi regionu!

Komentarze...