Potrzebna aktorka od zaraz!!!
access_time 2004-08-18 19:12:41
Tarnowski  „Teatr Nie Teraz”, znany z przeróżnych dokonań artystycznych, wśród których na pierwszy plan wysuwają się spektakle teatralne, które  oglądali widzowie niemal w całej Polsce oraz poza jej  granicami, poszukuje aktorki do roli kobiecej w nowo tworzonym spektaklu.

Aktorzy „Teatru Nie Teraz” podejmowali już wielokrotnie działania, które były realizowane we współpracy z grupami ochotników, np. zdarzenia plenerowe mające wspólny tytuł  „Próba Wyobraźni”. Stąd i teraz wychodzą z podobną inicjatywą. Propozycja ta ma swe źródło w idei Teatru, który określa się niejednokrotnie mianem „teatru żywego”, co wynika z odrzucenia przez zespół martwej „techniczności gry” na rzecz poszukiwania własnej emocji, osobistego, prostego i szczerego „bycia w teatrze”.


 


Serdecznie zapraszamy Wszystkie zainteresowane Panie do wzięcia udziału      w konkursie!  Owo, z pewnością inspirujące doświadczenie, może zaowocować trwałą współpracą.


 


Casting odbywa się w biurze Teatru Nie Teraz – ul. Waryńskiego 10 (domofon: Żak&Żak) od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 14.00.


 


Kontakt: teatr_nie_teraz@wp.pl


lub telefonicznie: 600 291 836, 693 683 797.

Komentarze...