"Rambo" wrócił z medalem
access_time 2004-09-23 07:17:11

Tarnowski niepełnosprawny, Krzysztof Nędza zdobył złoty medal podczas odbytych ubiegłotygodniowych zawodów w podnoszeniu ciężarów w Tarnobrzegu. Już po raz drugi z rzędu Krzysztof Nędza, znany wśród przyjaciół jako "Rambo", zwyciężył w tym właśnie turnieju.

[[fotka1]]W turnieju nadwiślańskim w podnoszeniu ciężarów "O puchar Bartosza" uczestniczyli zarówno zawodnicy niepełnosprawni, jak też osoby zdrowe. Konkurencja była dość mocna, ale kilku zawodników nie wytrzymało nerwowo i spaliło swoje próby. Dość szybko okazało się więc, że Krzysztof Nędza ponownie odniesie sukces w tarnobrzeskim turnieju.


- Już w drugim podejściu byłem tego pewien - powiedział nam Krzysztof Nędza, który wraz ze złotym medalem zdobytym w Tarnobrzegu odwiedził naszą redakcję przy ul. Legionów (róg Wałowej). - Nie musiałem się zresztą w tym celu zbytnio przemęczać i bez problemu w wyciskaniu podniosłem sto kilo.


Krzysztof Nędza odniósł swój sukces w minioną sobotę. "Rambo" powiedział nam, że sukces dedykuje swojej przyszłej żonie i synkowi, który przyjdzie na świat za miesiąc. Obecnie "Rambo" odbywa swoje treningi na siłowni Hard Body w klubie Tarnovia.


Nędza wywalczył swój medal w kategorii do 56 kilo.


Smol

Komentarze...