Pomocnicy Św. Mikołaja
access_time 2004-12-03 09:50:31

Niebawem finał akcji charytatywnej zorganizowanej przez Studentów WSB Tarnów na rzecz dzieci specjalnej troski z Polskiego Związku Niewidomych. Studenci pomagali Mikołajowi - aby niewidomym dzieciom z Tarnowa i okolic przyniósł nie tylko radość, ale i specjalne pomoce szkolne, edukacyjne, zabawki i słodycze.

Udało się – dzięki hojności sponsorów zebrali pieniądze i artykuły rzeczowe na łączną kwotę około 5 tysięcy złotych i wyposażą  świetlicę Związku oraz obdarują wszystkie dzieci słabo widzące i niewidome Mikołajkowymi paczkami.Wszystkie dary i środki finansowe zostaną przekazane podczas zabawy Mikołajkowej, która odbędzie się 6 grudnia br. o godz. 10.00 w Klubie Ego (na terenie Wyższej Szkoły Biznesu w Tarnowie). Patronat honorowy nad akcja objął Prezydent Miasta Tarnowa.Dla tych, którzy chcą jeszcze przyłączyć się do tej akcji, czyli dla pomocników Św. Mikołaja podajemy telefony kontaktowe:WSB Tarnów - Dział Promocji - Agnieszka Kryca – Cholewa
Tel. 629 – 60 – 47, GSM 602 730 443.Tego nie miał ani prawdziwy Święty Mikołaj - Tę mikołajkową darowiznę, można odliczyć sobie od podatku. 

Komentarze...