Wiara, nadzieja i miłość
access_time 2005-04-17 06:29:02
Wiara, nadzieja i miłość – trzy cnoty teologiczne są tematem tegorocznego XXV Diecezjalnego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Wydział Duszpasterstwa Kurii Diecezjalnej w Tarnowie. Główną nagrodą jest wyjazd na XXVIII Europejskie Spotkanie Młodych w Mediolanie. Nagroda nabrała szczególnego charakteru po wydarzeniach ostatnich tygodni.

W konkursie może wziąć udział młodzież ponadgimnazjalna oraz starsza do 25 roku życia. Dekanalny Duszpasterz Młodzieży, po etapie parafialnym i dekanalnym, zgłasza nazwiska dwóch osób zakwalifikowanych do finału konkursu. Finał odbędzie się w Tarnowie w dniach 27-28 maja br. w Auli Jana Pawła II.W przygotowanie Konkursu mogą włączyć się nie tylko dekanalni duszpasterze i przedstawiciele poszczególnych parafii, ale także instytucje świeckie: szkoły, biblioteki oraz ośrodki kultury. Organizatorzy przewidują wydanie okolicznościowej publikacji dokumentującej Jubileuszowy XXV Diecezjalny Konkurs Recytatorski.


 


Wszelkich informacji można zasięgać w Wydziale Duszpasterstwa Młodzieży (Tarnów, ul. Legionów 30, pok. 2.3, tel. 631-73-90, 631-73-91) oraz na stronie internetowej: www.mlodziez.diecezja.tarnow.pl BB 

Komentarze...