Wspólnie posprzątajmy miasto!
access_time 2005-09-23 01:59:03
"WSPÓLNIE POSPRZĄTAJMY MIASTO" to akcja , w której mieszkańcy mogą za darmo pozbyć się zużytego sprzętu gospodarstwa domowego i odpadów wielkogabarytowych. Czwartego października w naszym mieście rusza kolejna edycja tej akcji. Podobnie jak na wiosnę nie trzeba będzie zawozić odpadów na wyznaczone miejsca, wystarczy je wystawić przed swój dom.

Mieszkańcy domków jednorodzinnych mogę je wynieść przed posesje, a mieszkańcy domów wielorodzinnych przed domy lub obok wiat śmietnikowych. Odpady wielkogabarytowe należy wystawiać najpóźniej do 9:00 każdego dnia określonego w terminarzu. Organizatorem akcji jest Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa.

 


      TERMINARZ

akcji "WSPÓLNIE POSPRZĄTAJMY MIASTO"
jesień 2005 r.
(wg podziału na Rady Osiedli)

 

4 października


Osiedle Nr 7 Krakowska
Osiedle Nr 15 Koszyce

 

5 października


Osiedle Nr 8 Mościce - część 1

6 października


Osiedle Nr 8 Mościce - część 2

 

7 października


Osiedle Nr 9 Chyszów
Osiedle Nr 10 Klikowa

 

8 października


Osiedle Nr 2 Strusina - część 1

 

11 października


Osiedle Nr 2 Strusina - część 2

 

12 października

 

Osiedle Nr 2 Strusina - część 3

 

13 października


Osiedle Nr 3 Piaskówka - część 1

 

14 października


Osiedle Nr 3 Piaskówka - część 2

 

15 października

 

Osiedle Nr 13 Westerplatte

 

18 października


Osiedle Nr 11 Krzyż

Osiedle Nr 14 Legionów

 

19 października


Osiedle Nr 5 Rzędzin i Osiedle Nr 16 Zielone

 

20 października


Osiedle Nr 4 Grabówka - część 1

 

21 października


Osiedle Nr 4 Grabówka - część 2

 

22 października


Osiedle Nr 12 Jasna - część 1

 

25 października


Osiedle Nr 12 Jasna - część 2

 

26 października


Osiedle Nr 6 Gumniska-Zabłocie

 

27 października


Osiedle Nr 1 Starówka - część 1

 

28 października


Osiedle Nr 1 Starówka - część 2

 

 

   
WYKAZ ULIC Z PODZIAŁEM NA OSIEDLA

 

 

Osiedle Nr 1 "Starówka"

 

Część 1
Anny Św.,Basztowa, Bema pl., Bernardyńska, Bohaterów Getta pl., Bóżnic, Brama PilzneńskaCicha, Dąbrowskiego 1-25 i 2-10, Dębowa, Ducha Św., Forteczna, Franciszkańska, Goslara, Kapitulna, Katedralna, Katedralny pl., Kazimierza Wlk. pl., Klasztorna, Kręta, Krótka, Kupiecka, Lwowska
1-23 i 2-20, Małe Schody, Mickiewicza, Morawskiego pl., Nowa, Ofiar Stalinizmu pl., Pasaż Tertila, Piekarska, Przesmyk, Rybna, Rybny pl., Rynek, Sprawiedliwości pl., Stara, Szeroka, Szpitalna od Lwowskiej do Szpitala, Taras, Targowa, Wałowa, Waryńskiego, Wąska, Wekslarska,
Wielkie Schody, Zakątna, Żydowska,


Część 2
Asnyka, Bandrowskiego, Batorego, Bema, Brodzińskiego od Wałowej do przebicia, Drużbackiej, Goldhammera, Grottgera od Szopena do al.Solidarności, Kaczkowskiego, Kopernika, Krakowska 1 - 81 i 2 - 68, Krasińskiego, Legionów od Mickiewicza do przebicia, Limanowskiego, Listopada 29-go, Łazienna, Maja 1-go, Malczewskiego, Matejki, Mościckiego 1 - 37 i 2 - 22, Narutowicza, Nowy Świat, Panny Marii, Petöfiego Skwer, Piłsudskiego od Kopernika do Slowackiego Rogoyskiego, Rzeczna, Sienkiewicza pl., Sobieskiego pl., Solidarności al., Sowińskiego, Starowolskiego, Staszica, Studniarskiego, Szopena, Towarowa, Urszulańska, Więźniów Oświęcimia, Wigury, Wita Stwosza, Wodna


Osiedle Nr 2 "Strusina"

 

Część 1
Dembowskiego, Łokietka Władysława, Maja 3-go, Osiedle, Pułaskiego, Rolnicza, Strzałkowskiego, Szczepanika, Szenwalda, Szkotnik, Szujskiego, Ułańska, Wilsona

Część 2
Fredry, Głowackiego, Kołodzieja Władysława, Korczaka, Kościuszki, Lelewela, Moniuszki, Mościckiego 39 - 85 i 24 - 116, Reymonta, Sokoła, Ujejskiego, Wiejska, Wieniawskiego, Wyspiańskiego, Żeromskiego

Część 3
Dworcowa, Dworcowy pl., Klikowska 1 - 99 i 2 - 104, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kościuszki pl., Powstańców Warszawy, Przecznica Strusińska, Rzemieślnicza, Sikorskiego

 

Osiedle Nr 3 "Piaskówka"

 

Część 1
Cegielniana, Chrząszcza, Dwernickiego, Działkowa, Grottgera od al.Solidarności do Słowackiego, Legionów od przebicia do północnego końca, Matki Bożej Fatimskiej, Na Łąkach, Na Stawkach, Parkowa, PCK, Piłsudskiego od Słowackiego do basenu, Poniatowskiego, Prostopadła,
Rejtana, Skargi, Słowackiego, Wojtarowicza, Żwirki


Część 2
Antalla, Bielatowicza, Boya-Żeleńskiego, Brandstaettera, Brodzińskiego od przebicia do Żwirki, Czapskiego, Elektryczna, Gojawiczyńskiej, Goldhammera, Gombrowicza, Iwaszkiewicza, Jastruna, Karłowicza, Kasprowicza, Kolberga, Kurpińskiego, Lippóczy`ego, Makuszyńskiego,Nałkowskiej, Paderewskiego, Piaskowa al., Przybyłkiewicza, Romanowicza, Swojska, Szymanowskiego,Zapolskiej,

 

Osiedle Nr 4 "Grabówka"

 

Część 1
Garbarska, Gomoły, Krupnicza, Lwowska 25 - 121 i 22 - 102, Mała, Mostowa 1 - 3 i 2 - 4, Ochronek, Polna, Powroźnicza, Pracy, Skłodowskiej-Curie, Spadzista, Warzywna, Widok od Polnej do Słonecznej

Część 2
Boczna, Burtnicza, Drzewna, Drzewny pl., Graniczna od Lwowskiej do Słonecznej, Jasna od Lwowskiej do Słonecznej, Kołłątaja, Kowalska, Langnera, Olejarska, Osiedle XXV-lecia, Południowa, Sienna, Skowronków, Westfalewicza

 

Osiedle Nr 5 "Rzędzin" i Osiedle Nr 16 "Zielone"

 

Ablewicza, Alpejska, Apenińska, Buczakówka, Bystra, Czarnowiejska, Dąbrowskiej, Dmowskiego, Gospodarcza, Górczańska, Gromadzka, Hanausek, Jana Pawła II, KarpackaLwowska od 123 i 104 do granicy miasta, Marusarz, Mrozówka, Olszynowam, Orkana, Orzeszkowej, Pienińska, Piesza, Pirenejska, Podhalańska, Potok, Pusta, Rzędzin os., Rzędzińska, Skrzyszowska, Spadowa, Sudecka, Szara, Środkowa, Tatrzańska, Wiadukt, Wolańska, Zielona, Zielone os., Źródlana

 

Osiedle Nr 6 "Gumniska-Zabłocie"

 

Babiego Lata, Błotna, Braci Saków, Brata Alberta, Chrząstowskich, Dąbrowskiego od 27 i 12 do przejazdu kol., Dojazd, Drzymały, Esperantystów, Falista, Fąfary, Gęsia, Głęboka, Górska, Gumniska, Halskiego Karola, Harcerska, Jagiellońska, Jantona, Jara, Juraszka,
Kacza, Kaflarska, Kalinowskiego, Kazimierza św., Kingi św., Konarskiego, Kossaka, KostkiStanisława św., Kosynierów, Kotulskiej Marii, Kwiatowa, Leliwitów, Lotnicza, Łanowa, Łyczków, Matuszewskiego, Mostowa od 5 i 6 do Gumniskiej, Murarska, Nadbrzeżna Dolna, Nadbrzeżna Górna, Nadbrzeżna Górna Boczna, Nakończego Jana, Obozowa, Okrężna, Ostrogskich, Piastowska, Piotrowskiego, Podmiejska, Podzamcze, Pogodna, Potoczka Demecjusza, Przedszkolaków, Przekątna, Przyjemna, PTTK, Robotnicza, Rudy Młyny, Sanguszków, Sądowa, Simchego, Sióstr Służebniczek, Spytka z Melsztyna, Stanisza, Szczytowa, Szewska, Świętojańska, Tarnowskich al.,
Tarnowskiego, Torowa, Trendoty, Trójcy Św., Tuchowska, Tuwima, Urocza, Urwana, Wesoła, Wierzbowa, Wojciecha Św., Wschodnia, Wspólna, Wypoczynkowa, Wysoka, Zamenhofa, Zamknięta, Zamkowa, Zaremby, Zbożowa, Zgody, Ziaji, Zimowa, Złota, Zuchów

 

Osiedle Nr 7 "Krakowska"

 

Bartla, Braci Żmudów, Budowlana, Dąbala, Droga Do Huty, Fabryczna, Gliniańska, Główna, Grunwaldzka, Kassali, Katarzyny Św., Kąpielowa, Krakowska 83 - 195 i 70 - 188, Kraszewskiego, Maziarskiego, Metalowa, Monopolowa, Ogrodowa, Poranna, Prusa,  Przemysłowa, Pustaki, Radosna, Reja, Robotnicza, Skorupki ks., Spytki z Melsztyna, Sportowa, Strusińska, Ślusarska, Tokarska, Warsztatowa, Wiosenna, Zakładowa

 

Osiedle Nr 8 "Mościce"

 

Część 1
Agrestowa, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Batalionu Barbara, Bończyka, Brata Alberta św., Brauna, Broniewskiego, Burkiewicza, Chabrowa, Ciołkoszów, Czarna Droga, Czerneckich, Czerwonych Klonów, Czupiela, Gałczyńskiego, Godowskiego, Grochowska, Grota-Roweckiego, Gucwy Roberta, Jarzynowa, Jaśminowa, Jesienna, Kasprzyków, Kilińskiego, Klimeckiego, Kmicica, Krakowska od 197 i 190 do granic miasta, Kruczkowskiego, Kruszyny, Letnia, Lisia, Mokra, Muchy, Nad Białą, Nauczycielska, Obrońców Tobruku, Olszewskiego, Owocowa, Owsiana, Partyzantów, Pasterska, Pędrackiego, Pilarza, Podgórska, Prosta, Pszenna, Racławicka, Równoległa, Rzymowskiego, Sienkiewicza, Skrzetuskiego, Spacerowa, Stylińskich, Tenerowicza, Vetulani, Wiciarzy, Wojnarskich, Wolności i Niezawisłości, Wołodyjowskiego, Wygodna, Zaciszna, Zagłoby, Zarzyckiego, Zielna, Żniwna

Część 2
Akacjowa, Anioła St., Azotowa, Barwna, Białych Klonów, Brzozowa, Chemiczna, Czerwona, Daleka, Do Promu, Dunajcowa, Emerytów, Głogowa, Hibnera, Indyka, ks., Jarzębinowa, Kasztanowa, Kolejowa, Krakusa, Kwiatkowskiego, Langiewicza, Ledóchowskich, Listopada 11-tego, Ludowa, Modra, Moraczewskiego, Niebieska, Niska, Norwida, Obrońców Lwowa, Reca, ks., Różana, Sempołowskiej, Staffa, Stawowa, Szarych Szeregów, Śląska, Tęczowa, Topolowa, Traugutta, Turystyczna, Wandy, Wędkarska, Willowa, Witosa, Zagrodowa, Zbylitowska, Żółta

 

Osiedle Nr 9 "Chyszów"

 

Beskidzka, Biała, Bocheńskiego, Buczka, Bursy, Chłopska, Chyszowska, Czysta, Dobra, Furmańska, Gruntowa, Hłaski, Łukasiewicza, Miodowa, Mościckiego od 87 i 118 do Kwiatkowskiego, Obywatelska, Osiedle, Równa, Siewna, Strzałkowskiego, Sucha, SzkolnaWyszyńskiego, Żwirowa,

 

Osiedle Nr 10 "Klikowa"

 

Bajdy Wojciecha, Bratkowa, Czajki, Fasolowa, Gołębia, Goździkowa, Grochowa, Grzybowa, Jabłoniowa, Klikowska od 101 i 106 do Niedomickiej, Konna, Konopna, Kozioła Józefa, Lniana, Łęgowa, Miętowa, Mroźna, Muzyczna, Niedomicka, Niezapominajek, Ogórkowa, Ogrodnicza, Orzechowa, Pomidorowa, Rzeźnicza, Sadowa, Stokrotek, Szczawiowa, Ścieżki, Trawiasta, Tulipanowa, Zagumnie, Ziemniaczana, Ziołowa, Żytnia

 

Osiedle Nr 11 "Krzyż"

 

Adwentowicza, Błonie, Bodo, Bogusławskiego, Bukowa, Chełmońskiego, Chryzantemowa, Ciasna, Cmentarna, Cytrynowa, Czereśniowa, Ćwiklińskiej, Dunikowskiego, Dutkiewicza, Fałata, Gierymskich, Górna, Gruszkowa, Harasymowicza Jerzego, Jagodowa, Jaracza, Jesionowa, Jeżynowa, Jodłowa, Kalinowa, Kiepury, Kmiecika Andrzeja, Kryształowa, Krzyska, Kurnakowicza, Leszczynowa, Leszczyńskiego, Majchra, Malinowa, Matki Teresy z Kalkuty, MehofferaMichałowskiego, Migdałowa, Miłorzębowa, Modrzejewskiej, ModrzewiowaMorelowa, Nowodąbrowska, Olchowa, Ordonówny, Osterwy, PlatanowaPochyła, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Reisinga, Sarnia, Schillera, Siemaszkowej, Siemiradzkiego, Skryta, Smosarskiej, Solskiego, Sosnow Spokojna, Stalowa, Studnickiego, Szklana, Szuszkiewicza, Śliwkowa, Świerkowa, Traktorowa, Trzcinowa, Węgrzyna, Wilcza, Wiśniowa,
Woszczerowicza, Wyczółkowskiego, Zelwerowicza, Żurawia, Żurawinowa

 

Osiedle Nr 12 "Jasna"

 

Część 1
Bitwy o Wał Pomorski, Bitwy po Monte Cassino, Bitwy pod Studziankami, Błonie, Długa, Drozdów, Graniczna od Słobecznej do Odległej, Jasna od Słonecznej do północnego końca, Księżycowa, Leśna, Młodych os., Północ os., Słowików, Widok od Słonecznej do północnego końca, Wojska Polskiego

Część 2
Bitwy pod Cedynią, Do Prochowni, Ładna, Odległa, Promienna, Słoneczna, Starodąbrowska, Szpitalna od Słonecznej do Krzyskiej, Zaułek, Zdrowa

 

Osiedle Nr 13 "Westerplatte"

 

Marynarki Wojennej, Obrońców Poczty Gdańskiej, Pułku 16-go Piechoty, Westerplatte

 

Osiedle Nr 14 "Legionów Henryka Dąbrowskiego"

 

Legionów im.H.Dąbrowskiego os.

 

Osiedle Nr 15 "Koszyce"

 

Bajana, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bożka, Dąbka, Dobrowolskiego, Gostyńskiego, Hubala-Dobrzańskiego, Jagiełły, Kleeberga, Koszycka, Kowalskiego, Królowej Jadwigi, Krzywoustego, Kuzdrzała, Liściasta, Majchrzyka, Mąsiora, Mieszka I, Okulickiego, Pawłowskiego, Stroma, Sucharskiego, Warneńczyka, Waszkiewicza, Zubrzyckiego
    

 

 

Komentarze...