[ ZAKOŃCZONY ] Konkurs filmowy
access_time 2005-09-23 01:29:09
To już przedostatni komkurs filmowy dla naszych Internautów. Tym razem nagrodami są: książka "MR.&MRS. SMITH" oraz film "KRÓL ARTUR". Pytanie konkursowe dotyczy znowu nowości w naszym tarnowskim kinie Millenium: kto reżyserował polski film "Czas Surferów"?

>Książka <strong>Simona Kinberga "Mr & Mrs Smith"</strong> to tajemnicza opowieść o idealnym małżeństwie. Jane Smith jest czarująca, seksowna i inteligentna. Rzadkie połączenie doskonałej pani domu i wytrawnej bizneswoman. John Smith jest przystojny, przebojowy i bogaty. Prawdziwy człowiek sukcesu. Ich małżeństwo wydaje się idealne. A jednak przychodzą do gabinetu psychoterapeuty. Mają pewien sekret. Który ich łączy... i dzieli.</p>
<p> </p>
<p> </p>
<p> </p>
<p><img vspace=integra@tarnow.net.pl Spośród przysłanych do nas maili z poprawną odpowiedzią wyłonimy dwie osoby. Ogłoszenie wyników we czwartek na naszej stronie internetowej. Kasety będą do odebrania w siedzibie firmy Integra, Tarnów ul. Długa 11-13. Prosimy o zapamiętanie hasła podanego w mailu wysłanym przez nasz portal.

 

BB


Nagrody wygrały:

Książka pt: Mr. & Mrs. Smith  -  avana2@...
Kaseta Video  pt: Król Artur  -  aiszek@...%%br%%

 

Komentarze...