Unia Tarnów kontra Prokom Trefl
access_time 2005-10-26 23:30:33
DGP Azoty Unia Tarnów doznały w ostatniej kolejce druzgocącej porażki. Tarnowski zespół przegrał z Prokomem Trefl Sopot 59:125. 66-punktowa strata wynikała z bardzo słabej postawy podopiecznych Djuro Ćusić’a i doskonałej współpracy sopocian. (Nowe fotografie)

Mecz rozegrany był w bardzo szybkim tempie i od samego początku nie było wątpliwości kto tym razem będzie panował na parkiecie tarnowskiej hali „Jaskółka”. Przez pierwsze 2,5 minuty nasi zawodnicy nie byli w stanie oddać celnego rzutu do kosza, a rywale wykorzystywali to z całą bezwzględnością.

 

Resztę należy chyba pozostawić bez komentarza. Tarnowska drużyna jest przedostatnia w tabeli, tylko dlatego, że ostatnia Stal Ostrów Wielkopolski rozegrała do tej pory tylko dwa mecze. Do tej pory stoczyliśmy tylko jeden wyrównany pojedynek, który i tak nie przyniósł nam zwycięstwa, więc wygląda na to, że jesteśmy na najlepszej drodze do utraty miejsca wśród najlepszych drużyn polskiej ligi.

 

Tym, którzy przybyli na mecz czas urozmaicał zespół „Shiva” i ich występ jest chyba jedynym pozytywnym aspektem tego widowiska. Szkoda, że pozostaje nam cieszyć oko czymś innym niż popisy naszych koszykarzy, choć i to ma zapewne swoje dobre strony.

 

Mat

Komentarze...