KONKURS MIKOŁAJKOWY [ZAKOŃCZONY]
access_time 2005-12-11 10:01:05
Zbliżają się mikołajki a to oznacza dawanie i otrzymywanie prezentów. Myśląc o naszych Internautach przygotowaliśmy kilka miłych niespodzianek. Odpowiedz na nasze pytanie a może będziesz jedną z pięciu osób, które otrzymają prezent. Pytanie brzmi - jak nazywa się kraina świętego Mikołaja?

 =Prezenty mikołajkowe ufundował sklep internetowy z upominkami www.e-prezent.net To pięć zestawów ozdobnych świeczek o wyjątkowym zwornictwie i z ciekawymi elementami zdobniczymi. Niestety nie wszysy zostaną obdarowni przez naszego świętego Mikołaja. Tym wszystkim proponujemy odwiedzenie strony internetowej www.e-prezent.net  i wybranie dla siebie lub dla bliskich pięknego i oryginalnego upominku.

 

Odpowiedzi na pytanie prosimy nadsyłać na adres integra@tarnow.net.pl Konkurs trwa do piątku do godziny 18.00.  =Spośród przysłanych do nas maili z poprawną odpowiedzią wyłonimy pięć osób. Ogłoszenie wyników w poniedziałek (12 grudnia) na naszej stronie internetowej. Nagrody będą do odebrania w siedzibie firmy Integra, Tarnów ul. Graniczna 8a. Prosimy o zapamiętanie hasła podanego w mailu wysłanym przez nasz portal.  

 

Osobami, które zapraszamy po odbiór nagród są:
    - Michał Ż.
    - Małgorzata K.
    - Krzysztof L.
    - Joanna L.
    - Marcin K.


Gratulujemy!%%br%%

 

BB

 

 

Komentarze...