Szajka wracała z "łowów"
access_time 2005-12-20 00:34:12
Funkcjonariusze tarnowskiej policji drogowej zatrzymali nocą do kontroli audi, w którym - jak się później okazało - podróżowali włamywacze. Pochodzą z Krakowa, akurat wracali z "łowów" dokonanych w regionie tarnowskim.

Uwagę policjantów zwróciły przedmioty, które były przewożone samochodem. Chodzi m.in. o kamerę wideo, numizmaty, pieniądze znajdujące się w kopertach. Czterech mężczyzn z audi, mieszkańców Krakowa w wieku od 22 do 25 lat, poproszono zatem do komisariatu. Tam, po kilkugodzinnych ustaleniach, wyszło na jaw, że ma się do czynienia z szajką włamywaczy, którzy w ciągu kilku ostatnich dni działali w dawnym woj. tarnowskim.

 

- Są oni podejrzani o włamania do domów przy ul. Tatrzańskiej w Tarnowie, poza tym w Radlnej i Dębicy. Już nadchodzą meldunki spoza naszego powiatu o innych zdarzeniach, które mogą być udziałem zatrzymanych. W tej sytuacji Sąd Rejonowy w Tarnowie podjął decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu, na okres do 3 miesięcy - informuje Andrzej Sus, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

 

(ziob)

Dziennik Polski

 

 

www.dziennik.krakow.pl

 

Komentarze...