Kolejne koszykarskie zwycięstwo
access_time 2005-12-22 13:38:27
W kolejnym spotkaniu ligowym, tarnowska Unia wygrała z najsłabszą w tym sezonie, Notecią Inowrocław 103:75. W drużynie gości nie wystąpili Amerykanie, stanowiący w tym zespole strategiczną podporę.
%%br%%Zwycięstwo to jest pierwszym, jakie udało się wywalczyć Jaskółkom w tym sezonie. Całe spotkanie odbywało się rytmie szarpanym,  gdzie doskonałe fragmenty przeplatały się z chwilami rozluźnienia i nieco mniej dokładnych akcji.

Pierwsze dwie kwarty przebiegały pod dyktando gospodarzy, którzy wykorzystywali niemal wszystkie nadażające się okazje do tego, aby zdobyć punkty. Jak zwykle pewne rozluźnienie przyszło w trzeciej i czwartej odsłonie, gdzie Noteć starała się jak najlepiej wykorzystać nadażające się okazje. Mimo to, nie zdołali zbliżyć się do uciekającej wciąż Unii na tyle, by powalczyć o zwycięstwo.

Choć końcowy wynik jest wysoki, to trzeba sobie zdać sprawę, że przeciwnik nie należał  do najbardziej wymagających. Przed "Biało-Niebieskimi" jeszcze sporo pracy, głównie w kolejnej rundzie. W tej chwili Unia na jedną kolejkę przed końcem pierwszej rundy jest na miejscu przedostatnim, do 12. Stali Ostrów Wielkopolski traci tylko jeden punkt, ale ta ma do rozegrania jeszcze jedno zaległe spotkanie. Prowadzi Prokom Trefl Sopot przed Polpakiem Świecie i Energą Czarni. Bez punktu pozostaje Noteć Inowrocław.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z tego spotkania.

mat
Komentarze...