KRONIKA POLICYJNA
access_time 2006-02-16 19:12:08
Kradzież w kinie, pobicie, "skopanie" samochodu, balanga - to bilans ostatnich kilku dni. Policja interweniowała z różnym skutkiem.

Wczoraj policjanci z Centrum byli zmuszeni do wyważenia drzwi mieszkania przy ulicy Widok. W mieszkaniu znaleźli 83 letniego staruszka. Jego stan był ciężki - wyczerpany, z odmrożeniami. Mimo sprzeciwu został przewieziony do szpitala.

 

Monitoring jednak zdaje egzamin! Policja dzięki informacji przekazanej przez Straż Miejską, szybko zareagowała i dzięki temu schwytala sprawcow pobicia. Na skrzyżowaniu ulic Krakowska i Nowy Świat wybuchła bójka. Dwóch młodych napastników - 18-latek i 20-latek z Pogórskiej Woli pobiło 20-latka z Jodłówki. Ucieczka dwóch sprawców napadu  nie udała się i obecnie są zatrzymani w Izbie Policyjnej.

 

Wczoraj w nocy w mieszkaniu przy ulicy Krupniczej urządzano libację. Na spożyciu dużej ilości alkoholu nie skończyło się. Jeden z uczestników posłużyl się nożem, zadając współuczestnikowi balangi ranę kłutą w udo. Ranny został opatrzony przez lekarza i wypuszczony do domu. Nietrzeźwy sprawca zdarzenia, we krwi miał 2,4 promile alkoholu, nie miał tyle szczęścia - został zatrzymany.

 

Ostatniej nocy na ulicy Mościckiego czterech niezdyscylinowanych łobuzów "skopało"...samochód. Pojazd stracił kierunkowskazy i lusterka. Schwytano jednego ze sprawców. Bogu ducha winny samochód i do tego straty na 2 tysiące złotych.

 

I ostatnia informacja, która nie napawa niestety optymizmem. Nawet w kinie nie można czuć sie bezpiecznie. Mieszkanka Nieczajnej Górnej została... okradziona. Straciła dokumenty, 200 dolarów i portfel. Nie można ani na chwilkę zapomnieć, że wokół grasują złodzieje. Trudno się jednak kontrolować, kiedy film wciąga.

 

BB

 

Komentarze...