Ucz się z głową!
access_time 2006-02-27 14:24:35
Jak się uczyć, żeby się nauczyć? Jakie metody zdają egzamin, a jakie nie? O dobrych sposobach uczenia się i zapamiętywania będzie mówił Marek Szurawski podczas warsztatów w Wyższej Szkole Biznesu. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych.

 hspace=Zajęcia przeprowadzi  wybitny specjalista w zakresie nowoczesnych metod edukacji Marek Szurawski. Jest dziennikarzem, tłumaczem a z pasji żeglarzem-marynistą. Prowadzi treningi pamięci i seminaria na temat szybkiego czytania w Akademii Nauki w Warszawie i w założonej przez siebie Akademii ECCE HOMO XXI, w Szkole Treningu Pamięci, Twórczego Myślenia i Rozwoju. Był nauczycielem Jędrzeja Cytawy - rekordzisty świata w dziedzinie zapamiętywania, który wpisał się do księgi Guinessa, zapamiętując w ciągu trzech sekund 35 cyfr binarnych, czyli zer i jedynek. Przeprowadził ponad 600 autorskich seminariów i treningów dla blisko 10 tysięcy słuchaczy na temat:  nowoczesnych technik uczenia się,  pamięci w drodze do sukcesu, (dla takich firm jak  PLUS GSM,  Hewlett – Packard, Institute for International Research).

 

Spotkanie z tą osobowością będzie niezwykłą podróżą w świat nauki i możliwości ludzkiego mózgu. Na warsztaty trzeba przynieść (do własnego użytku)  kilka kolorowych (flamastrów – minimu 8), czyste kartki oraz piłeczki do tenisa (mogą być używane)!

 

Wyższa Szkoła Biznesu zaprasza na bezpłatne warsztaty 6 marca o 11.30. Poznając kilka prostych, ale bardzo skutecznych metod uczenia się,  zaoszczędzisz wysiłek na bezmyślne wkuwanie.

Komentarze...