Nie koniec sezonu narciarskiego
access_time 2006-04-07 12:25:56
Od kilku dni utrzymuje się typowo kwietniowa pogoda w naszym mieście, czyli troche zimy, troche lata. Ale jak się okazuje, w Polsce nie musi to oznaczać końca zimowego szaleństwa. Są ośrodki, gdzie można jeszcze poużywać nart i deski.
    Takim miejscem jest np Jaworzyna Krynicka, gdzie we wspaniałym słońcu i przy odpowiedniej organizacji, można bardzo dobrze wypocząć.

Weekend zapowiada się bardzo słonecznie i pięknie. Na Jaworzynie Krynickiej panują bardzo dobre warunki narciarskie. Pokrywa śnieżna waha się od 50-80 cm. Śnieg jest zmrożony a póżniejszej części dnia przechodzi w firn -relacjonuje Tomasz Pasieka. Czynne są dwie trasy narciarskie: I FIS (2600m) oraz III FIS ( 650m). Przewidujemy że dobre warunki narciarskie utrzymają się do Świąt. Zapraszamy narciarzy na ostatki zimowego szaleństwa."

Ostatnia szansa dla wszystkich, którzy w tym roku jeszcze nie mieli okazji na wyjazd oraz dla tych, którzy chcą zaczerpnąć odrobiny świerzego powietrza, w towarzystwie śniegu. Jak zawsze zachęcamy do aktywnego wypoczynku

%%br%%mat
Komentarze...