Terminarz IV ligi małopolskiej
access_time 2006-07-24 14:07:39
Sezon 2006/2007
 Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Płomień Jerzmanowice     -     Wisła II Kraków     6 sierpnia, 17:00
Beskidy Andrychów     -     Unia Tarnów     5 sierpnia, 17:00
Bocheński KS         -     MKS Trzebinia/Siersza     5 sierpnia, 17:00
Fablok Chrzanów     -     Tuchovia Tuchów     5 sierpnia, 17:00
Garbarnia Kraków     -     Przebój Wolbrom     5 sierpnia, 11:00
Garbarz Zembrzyce     -     Puszcza Niepołomice     5 sierpnia, 17:00
Glinik/Karpatia Gorlice -     MLKS Żabno     5 sierpnia, 17:00
Lubań Maniowy         -     MZKS Alwernia     6 sierpnia, 17:00
Orkan Szczyrzyc     -     Orzeł Dębno     6 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Wisła II Kraków     -     Orzeł Dębno     11 sierpnia, 17:30
MZKS Alwernia         -     Orkan Szczyrzyc     12 sierpnia, 17:30
MLKS Żabno         -     Lubań Maniowy     13 sierpnia, 17:30
Puszcza Niepołomice     -     Glinik/Karpatia Gorlice     13 sierpnia, 17:00
Przebój Wolbrom     -     Garbarz Zembrzyce     12 sierpnia, 17:00
Tuchovia Tuchów     -     Garbarnia Kraków     12 sierpnia, 11:00
MKS Trzebinia/Siersza     -     Fablok Chrzanów     12 sierpnia, 17:30
Unia Tarnów         -     Bocheński KS     12 sierpnia, 17:30
Płomień Jerzmanowice     -     Beskidy Andrychów     13 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 16 sierpnia

Beskidy Andrychów     -     Wisła II Kraków     
Bocheński KS         -     Płomień Jerzmanowice     
Fablok Chrzanów     -     Unia Tarnów     
Garbarnia Kraków     -     MKS Trzebinia/Siersza     
Garbarz Zembrzyce     -     Tuchovia Tuchów     
Glinik/Karpatia Gorlice -     Przebój Wolbrom     
Lubań Maniowy         -     Puszcza Niepołomice     
Orkan Szczyrzyc     -     MLKS Żabno     
Orzeł Dębno         -     MZKS Alwernia     

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Wisła II Kraków     -     MZKS Alwernia     
MLKS Żabno         -     Orzeł Dębno     
Puszcza Niepołomice     -     Orkan Szczyrzyc     
Przebój Wolbrom     -     Lubań Maniowy     
Tuchovia Tuchów     -     Glinik/Karpatia Gorlice     
MKS Trzebinia/Siersza     -     Garbarz Zembrzyce     
Unia Tarnów         -     Garbarnia Kraków     
Płomień Jerzmanowice     -     Fablok Chrzanów     
Beskidy Andrychów     -     Bocheński KS     

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Bocheński KS         -     Wisła II Kraków     
Fablok Chrzanów     -     Beskidy Andrychów     
Garbarnia Kraków     -     Płomień Jerzmanowice     
Garbarz Zembrzyce     -     Unia Tarnów     
Glinik/Karpatia Gorlice -     MKS Trzebinia/Siersza     
Lubań Maniowy         -     Tuchovia Tuchów     
Orkan Szczyrzyc     -     Przebój Wolbrom     
Orzeł Dębno         -     Puszcza Niepołomice     
MZKS Alwernia         -     MLKS Żabno     

Kolejka 6 - 30 sierpnia

Wisła II Kraków     -     MLKS Żabno     
Puszcza Niepołomice     -     MZKS Alwernia     
Przebój Wolbrom     -     Orzeł Dębno     
Tuchovia Tuchów     -     Orkan Szczyrzyc     
MKS Trzebinia/Siersza     -     Lubań Maniowy     
Unia Tarnów         -     Glinik/Karpatia Gorlice     
Płomień Jerzmanowice     -     Garbarz Zembrzyce     
Beskidy Andrychów     -     Garbarnia Kraków     
Bocheński KS         -     Fablok Chrzanów     

Kolejka 7 - 2-3 września

Fablok Chrzanów     -     Wisła II Kraków     
Garbarnia Kraków     -     Bocheński KS     
Garbarz Zembrzyce     -     Beskidy Andrychów     
Glinik/Karpatia Gorlice -     Płomień Jerzmanowice     
Lubań Maniowy         -     Unia Tarnów     
Orkan Szczyrzyc     -     MKS Trzebinia/Siersza     
Orzeł Dębno         -     Tuchovia Tuchów     
MZKS Alwernia         -     Przebój Wolbrom     
MLKS Żabno         -     Puszcza Niepołomice     

Kolejka 8 - 9-10 września

Wisła II Kraków     -     Puszcza Niepołomice     
Przebój Wolbrom     -     MLKS Żabno     
Tuchovia Tuchów     -     MZKS Alwernia     
MKS Trzebinia/Siersza     -     Orzeł Dębno     
Unia Tarnów         -     Orkan Szczyrzyc     
Płomień Jerzmanowice     -     Lubań Maniowy     
Beskidy Andrychów     -     Glinik/Karpatia Gorlice     
Bocheński KS         -     Garbarz Zembrzyce     
Fablok Chrzanów     -     Garbarnia Kraków     

Kolejka 9 - 13 września

Garbarnia Kraków     -     Wisła II Kraków     
Garbarz Zembrzyce     -     Fablok Chrzanów     
Glinik/Karpatia Gorlice    -     Bocheński KS     
Lubań Maniowy         -     Beskidy Andrychów     
Orkan Szczyrzyc     -     Płomień Jerzmanowice     
Orzeł Dębno         -     Unia Tarnów     
MZKS Alwernia         -     MKS Trzebinia/Siersza     
MLKS Żabno         -     Tuchovia Tuchów     
Puszcza Niepołomice     -     Przebój Wolbrom     

Kolejka 10 - 16-17 września

Wisła II Kraków     -     Przebój Wolbrom     
Tuchovia Tuchów     -     Puszcza Niepołomice     
MKS Trzebinia/Siersza     -     MLKS Żabno     
Unia Tarnów     -     MZKS Alwernia     
Płomień Jerzmanowice     -     Orzeł Dębno     
Beskidy Andrychów     -     Orkan Szczyrzyc     
Bocheński KS     -     Lubań Maniowy     
Fablok Chrzanów     -     Glinik/Karpatia Gorlice     
Garbarnia Kraków     -     Garbarz Zembrzyce     

Kolejka 11 - 23-24 września

Garbarz Zembrzyce     -     Wisła II Kraków     
Glinik/Karpatia Gorlice     -     Garbarnia Kraków     
Lubań Maniowy     -     Fablok Chrzanów     
Orkan Szczyrzyc     -     Bocheński KS     
Orzeł Dębno     -     Beskidy Andrychów     
MZKS Alwernia     -     Płomień Jerzmanowice     
MLKS Żabno     -     Unia Tarnów     
Puszcza Niepołomice     -     MKS Trzebinia/Siersza     
Przebój Wolbrom     -     Tuchovia Tuchów     

Kolejka 12 - 27 września

Wisła II Kraków     -     Tuchovia Tuchów     
MKS Trzebinia/Siersza     -     Przebój Wolbrom     
Unia Tarnów     -     Puszcza Niepołomice     
Płomień Jerzmanowice     -     MLKS Żabno     
Beskidy Andrychów     -     MZKS Alwernia     
Bocheński KS     -     Orzeł Dębno     
Fablok Chrzanów     -     Orkan Szczyrzyc     
Garbarnia Kraków     -     Lubań Maniowy     
Garbarz Zembrzyce     -     Glinik/Karpatia Gorlice     

Kolejka 13 - 30 września-1 października

Glinik/Karpatia Gorlice     -     Wisła II Kraków     
Lubań Maniowy     -     Garbarz Zembrzyce     
Orkan Szczyrzyc     -     Garbarnia Kraków     
Orzeł Dębno     -     Fablok Chrzanów     
MZKS Alwernia     -     Bocheński KS     
MLKS Żabno     -     Beskidy Andrychów     
Puszcza Niepołomice     -     Płomień Jerzmanowice     
Przebój Wolbrom     -     Unia Tarnów     
Tuchovia Tuchów     -     MKS Trzebinia/Siersza     

Kolejka 14 - 7-8 października

Wisła II Kraków     -     MKS Trzebinia/Siersza     
Unia Tarnów     -     Tuchovia Tuchów     
Płomień Jerzmanowice     -     Przebój Wolbrom     
Beskidy Andrychów     -     Puszcza Niepołomice     
Bocheński KS     -     MLKS Żabno     
Fablok Chrzanów     -     MZKS Alwernia     
Garbarnia Kraków     -     Orzeł Dębno     
Garbarz Zembrzyce     -     Orkan Szczyrzyc     
Glinik/Karpatia Gorlice     -     Lubań Maniowy     

Kolejka 15 - 14-15 października

Lubań Maniowy     -     Wisła II Kraków     
Orkan Szczyrzyc     -     Glinik/Karpatia Gorlice     
Orzeł Dębno     -     Garbarz Zembrzyce     
MZKS Alwernia     -     Garbarnia Kraków     
MLKS Żabno     -     Fablok Chrzanów     
Puszcza Niepołomice     -     Bocheński KS     
Przebój Wolbrom     -     Beskidy Andrychów     
Tuchovia Tuchów     -     Płomień Jerzmanowice     
MKS Trzebinia/Siersza     -     Unia Tarnów     

Kolejka 16 - 21-22 października

Wisła II Kraków     -     Unia Tarnów     
Płomień Jerzmanowice     -     MKS Trzebinia/Siersza     
Beskidy Andrychów     -     Tuchovia Tuchów     
Bocheński KS     -     Przebój Wolbrom     
Fablok Chrzanów     -     Puszcza Niepołomice     
Garbarnia Kraków     -     MLKS Żabno     
Garbarz Zembrzyce     -     MZKS Alwernia     
Glinik/Karpatia Gorlice     -     Orzeł Dębno     
Lubań Maniowy     -     Orkan Szczyrzyc     

Kolejka 17 - 28-29 października

Orkan Szczyrzyc     -     Wisła II Kraków     
Orzeł Dębno     -     Lubań Maniowy     
MZKS Alwernia     -     Glinik/Karpatia Gorlice     
MLKS Żabno     -     Garbarz Zembrzyce     
Puszcza Niepołomice     -     Garbarnia Kraków     
Przebój Wolbrom     -     Fablok Chrzanów     
Tuchovia Tuchów     -     Bocheński KS     
MKS Trzebinia/Siersza     -     Beskidy Andrychów     
Unia Tarnów     -     Płomień Jerzmanowice     

Kolejka 18

Wisła II Kraków     -     Płomień Jerzmanowice     
Unia Tarnów     -     Beskidy Andrychów     
MKS Trzebinia/Siersza     -     Bocheński KS     
Tuchovia Tuchów     -     Fablok Chrzanów     
Przebój Wolbrom     -     Garbarnia Kraków     
Puszcza Niepołomice     -     Garbarz Zembrzyce     
MLKS Żabno     -     Glinik/Karpatia Gorlice     
MZKS Alwernia     -     Lubań Maniowy     
Orzeł Dębno     -     Orkan Szczyrzyc     

Kolejka 19

Orzeł Dębno     -     Wisła II Kraków     
Orkan Szczyrzyc     -     MZKS Alwernia     
Lubań Maniowy     -     MLKS Żabno     
Glinik/Karpatia Gorlice     -     Puszcza Niepołomice     
Garbarz Zembrzyce     -     Przebój Wolbrom     
Garbarnia Kraków     -     Tuchovia Tuchów     
Fablok Chrzanów     -     MKS Trzebinia/Siersza     
Bocheński KS     -     Unia Tarnów     
Beskidy Andrychów     -     Płomień Jerzmanowice     

Kolejka 20

Wisła II Kraków     -     Beskidy Andrychów     
Płomień Jerzmanowice     -     Bocheński KS     
Unia Tarnów     -     Fablok Chrzanów     
MKS Trzebinia/Siersza     -     Garbarnia Kraków     
Tuchovia Tuchów     -     Garbarz Zembrzyce     
Przebój Wolbrom     -     Glinik/Karpatia Gorlice     
Puszcza Niepołomice     -     Lubań Maniowy     
MLKS Żabno     -     Orkan Szczyrzyc     
MZKS Alwernia     -     Orzeł Dębno     

Kolejka 21

MZKS Alwernia     -     Wisła II Kraków     
Orzeł Dębno     -     MLKS Żabno     
Orkan Szczyrzyc     -     Puszcza Niepołomice     
Lubań Maniowy     -     Przebój Wolbrom     
Glinik/Karpatia Gorlice     -     Tuchovia Tuchów     
Garbarz Zembrzyce     -     MKS Trzebinia/Siersza     
Garbarnia Kraków     -     Unia Tarnów     
Fablok Chrzanów     -     Płomień Jerzmanowice     
Bocheński KS     -     Beskidy Andrychów     

Kolejka 22

Wisła II Kraków     -     Bocheński KS     
Beskidy Andrychów     -     Fablok Chrzanów     
Płomień Jerzmanowice     -     Garbarnia Kraków     
Unia Tarnów     -     Garbarz Zembrzyce     
MKS Trzebinia/Siersza     -     Glinik/Karpatia Gorlice     
Tuchovia Tuchów     -     Lubań Maniowy     
Przebój Wolbrom     -     Orkan Szczyrzyc     
Puszcza Niepołomice     -     Orzeł Dębno     
MLKS Żabno     -     MZKS Alwernia     

Kolejka 23

MLKS Żabno     -     Wisła II Kraków     
MZKS Alwernia     -     Puszcza Niepołomice     
Orzeł Dębno     -     Przebój Wolbrom     
Orkan Szczyrzyc     -     Tuchovia Tuchów     
Lubań Maniowy     -     MKS Trzebinia/Siersza     
Glinik/Karpatia Gorlice     -     Unia Tarnów     
Garbarz Zembrzyce     -     Płomień Jerzmanowice     
Garbarnia Kraków     -     Beskidy Andrychów     
Fablok Chrzanów     -     Bocheński KS     

Kolejka 24

Wisła II Kraków     -     Fablok Chrzanów     
Bocheński KS     -     Garbarnia Kraków     
Beskidy Andrychów     -     Garbarz Zembrzyce     
Płomień Jerzmanowice     -     Glinik/Karpatia Gorlice     
Unia Tarnów     -     Lubań Maniowy     
MKS Trzebinia/Siersza     -     Orkan Szczyrzyc     
Tuchovia Tuchów     -     Orzeł Dębno     
Przebój Wolbrom     -     MZKS Alwernia     
Puszcza Niepołomice     -     MLKS Żabno     

Kolejka 25

Puszcza Niepołomice     -     Wisła II Kraków     
MLKS Żabno     -     Przebój Wolbrom     
MZKS Alwernia     -     Tuchovia Tuchów     
Orzeł Dębno     -     MKS Trzebinia/Siersza     
Orkan Szczyrzyc     -     Unia Tarnów     
Lubań Maniowy     -     Płomień Jerzmanowice     
Glinik/Karpatia Gorlice     -     Beskidy Andrychów     
Garbarz Zembrzyce     -     Bocheński KS     
Garbarnia Kraków     -     Fablok Chrzanów     

Kolejka 26

Wisła II Kraków     -     Garbarnia Kraków     
Fablok Chrzanów     -     Garbarz Zembrzyce     
Bocheński KS     -     Glinik/Karpatia Gorlice     
Beskidy Andrychów     -     Lubań Maniowy     
Płomień Jerzmanowice     -     Orkan Szczyrzyc     
Unia Tarnów     -     Orzeł Dębno     
MKS Trzebinia/Siersza     -     MZKS Alwernia     
Tuchovia Tuchów     -     MLKS Żabno     
Przebój Wolbrom     -     Puszcza Niepołomice     

Kolejka 27

Przebój Wolbrom     -     Wisła II Kraków     
Puszcza Niepołomice     -     Tuchovia Tuchów     
MLKS Żabno     -     MKS Trzebinia/Siersza     
MZKS Alwernia     -     Unia Tarnów     
Orzeł Dębno     -     Płomień Jerzmanowice     
Orkan Szczyrzyc     -     Beskidy Andrychów     
Lubań Maniowy     -     Bocheński KS     
Glinik/Karpatia Gorlice     -     Fablok Chrzanów     
Garbarz Zembrzyce     -     Garbarnia Kraków     

Kolejka 28

Wisła II Kraków     -     Garbarz Zembrzyce     
Garbarnia Kraków     -     Glinik/Karpatia Gorlice     
Fablok Chrzanów     -     Lubań Maniowy     
Bocheński KS     -     Orkan Szczyrzyc     
Beskidy Andrychów     -     Orzeł Dębno     
Płomień Jerzmanowice     -     MZKS Alwernia     
Unia Tarnów     -     MLKS Żabno     
MKS Trzebinia/Siersza     -     Puszcza Niepołomice     
Tuchovia Tuchów     -     Przebój Wolbrom     

Kolejka 29

Tuchovia Tuchów     -     Wisła II Kraków     
Przebój Wolbrom     -     MKS Trzebinia/Siersza     
Puszcza Niepołomice     -     Unia Tarnów     
MLKS Żabno         -     Płomień Jerzmanowice     
MZKS Alwernia         -     Beskidy Andrychów     
Orzeł Dębno         -     Bocheński KS     
Orkan Szczyrzyc     -     Fablok Chrzanów     
Lubań Maniowy         -     Garbarnia Kraków     
Glinik/Karpatia Gorlice     -     Garbarz Zembrzyce     

Kolejka 30

Wisła II Kraków     -     Glinik/Karpatia Gorlice     
Garbarz Zembrzyce     -     Lubań Maniowy     
Garbarnia Kraków     -     Orkan Szczyrzyc     
Fablok Chrzanów     -     Orzeł Dębno     
Bocheński KS         -     MZKS Alwernia     
Beskidy Andrychów     -     MLKS Żabno     
Płomień Jerzmanowice     -     Puszcza Niepołomice     
Unia Tarnów         -     Przebój Wolbrom     
MKS Trzebinia/Siersza     -     Tuchovia Tuchów     

Kolejka 31

MKS Trzebinia/Siersza     -     Wisła II Kraków     
Tuchovia Tuchów     -     Unia Tarnów     
Przebój Wolbrom     -     Płomień Jerzmanowice     
Puszcza Niepołomice     -     Beskidy Andrychów     
MLKS Żabno         -     Bocheński KS     
MZKS Alwernia         -     Fablok Chrzanów     
Orzeł Dębno         -     Garbarnia Kraków     
Orkan Szczyrzyc     -     Garbarz Zembrzyce     
Lubań Maniowy         -     Glinik/Karpatia Gorlice     

Kolejka 32

Wisła II Kraków     -     Lubań Maniowy     
Glinik/Karpatia Gorlice -     Orkan Szczyrzyc     
Garbarz Zembrzyce     -     Orzeł Dębno     
Garbarnia Kraków     -     MZKS Alwernia     
Fablok Chrzanów     -     MLKS Żabno     
Bocheński KS         -     Puszcza Niepołomice     
Beskidy Andrychów     -     Przebój Wolbrom     
Płomień Jerzmanowice     -     Tuchovia Tuchów     
Unia Tarnów         -     MKS Trzebinia/Siersza     

Kolejka 33

Unia Tarnów         -     Wisła II Kraków     
MKS Trzebinia/Siersza     -     Płomień Jerzmanowice     
Tuchovia Tuchów     -     Beskidy Andrychów     
Przebój Wolbrom     -     Bocheński KS     
Puszcza Niepołomice     -     Fablok Chrzanów     
MLKS Żabno         -     Garbarnia Kraków     
MZKS Alwernia         -     Garbarz Zembrzyce     
Orzeł Dębno         -     Glinik/Karpatia Gorlice     
Orkan Szczyrzyc     -     Lubań Maniowy     

Kolejka 34

Wisła II Kraków     -     Orkan Szczyrzyc     
Lubań Maniowy         -     Orzeł Dębno     
Glinik/Karpatia Gorlice    -     MZKS Alwernia     
Garbarz Zembrzyce     -     MLKS Żabno     
Garbarnia Kraków     -     Puszcza Niepołomice     
Fablok Chrzanów     -     Przebój Wolbrom     
Bocheński KS         -     Tuchovia Tuchów     
Beskidy Andrychów     -     MKS Trzebinia/Siersza     
Płomień Jerzmanowice     -     Unia Tarnów

%%br%%
Komentarze...