Kawiarenka Młodzieżowa
access_time 2006-07-28 13:46:04
Centrum Kultury w Żabnie pozyskało środki pieniężne na realizację projektu pod nazwą "Kawiarenka Młodzieżowa" w ramach programu "Działaj Lokalnie". Jest to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy ze Stowarzyszeniem Teatr Nie Teraz i Urzędem Gminy w Żabnie.

Mimo sporej konkurencji projekt utworzenia w Żabnie kawiarenki dla młodzieży w budynku zdobył uznanie Komisji Grantowej i już wkrótce młodzi mieszkańcy gminy Żabno będą mogli spędzać popołudnia i wieczory w ciekawym miejscu i miłym towarzystwie. "Kawiarenka Młodzieżowa" zapewni młodzieży z terenu gminy Żabno możliwość ciekawego spędzania wolnego czasu w przyjaznej atmosferze oraz miejscu wolnym od nałogów i zagrożeń, w którym wszyscy będą czuć się dobrze, tym bardziej, że będzie to jedyne takie miejsce w gminie.

 

Rozpoczęto już prace remontowe pomieszczenia przeznaczonego na kawiarenkę, mamy nadzieje, że niebawem będzie widać efekty naszych wspólnych starań. Zakończenie prac  związanych z uruchomieniem kawiarenki planowane jest na 4 listopada br. wtedy też nastąpi jej uroczyste otwarcie.

 

Komentarze...